Społeczeństwo » Społeczeństwo

Uliczna Sztuka - Uliczne Jedzenie 2019

Uliczna Sztuka - Uliczne Jedzenie 2019
Zobacz więcej zdjęć »
W niedzielę 15 września w Parku Szczęśliwickim po raz kolejny odbędzie się największy festiwal street food, tańca i muzyki. Piknik kulinarno-taneczny adresowany jest do rodzin z dziećmi, młodzieży i osób dorosłych.

Prócz możliwości wspólnego biwakowania w pięknej scenerii Parku Szczęśliwickiego uczestnicy otrzymają propozycję udziału w  tematycznych warsztatach artystycznych przygotowanych przez instruktorów  Ośrodka Kultury Ochoty i filii. Będą świadkami zmagań kulinarnych w przygotowaniu  nietuzinkowych dań oraz prezentacji dobrych nawyków żywieniowych.

 

Wezmą czynny udział w przygotowaniu potraw z różnych stron świata pod okiem wykwalifikowanych kucharzy. Niewątpliwą atrakcją imprezy będą: plenerwoy spektakl dla dzieci, warsztaty bębniarskie, pokazy taneczne a na zakończenie Performers zespołu S.I.E. z udziałem  uczestników i gości Duże Pe, Tik Tak.

 

Imprezie towarzyszyć będzie happening Daję Głowę czyli zabawa z fryzurą oraz eksplozja kolorów holi czyli Color Fest Party.

W programie m.in.:

Pokazy i warsztaty kulinarne

Parking Food Truck'ów

Ulica dziecięca, a na niej: gry i zabawy podwórkowe, spektakl plenerowy pt. "Kaczor Kwak" w wyk. Stowarzyszenia Scena 96, warsztaty naukowe z Małym Inżynierem, warsztaty plastyczne, ceramiczne, artystyczne z filiami Ośrodka Kultury Ochoty:  Magazynem  Sztuk, Pracownią Ceramiki Angoba, Klubem Osiedlowym SURMA oraz MAL (ul. Grójecka 109), warsztaty bębniarskie z zespołem S.I.E. (Studium Instrumentów Etnicznych), warsztaty graffiti, Happening Daję Głowę - fundacja.dajęgłowę.pl, Color Fest Party - Eksplozja Kolorów Holi.

                        

15 września (niedziela) - Park Szczęśliwicki

godz. 12.00 - 21.00

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Redakcja portalu
http://www.redakcja.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 9 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »