Technologie » AGD - RTV

Uroczyste otwarcie pierwszego elektromarketu Media Expert w Gdańsku i Trójmieście

Uroczyste otwarcie pierwszego elektromarketu Media Expert w Gdańsku i Trójmieście
Zobacz więcej zdjęć »
Będą niespodzianki i wyjątkowe promocje! Sieć szuka również pracowników!Już 8 kwietnia, w Centrum Handlowym Auchan przy ul. Szczęśliwej 3 w Gdańsku odbędzie się uroczysta, pełna atrakcji i niespodzianek inauguracja działalności sieci Media Expert w Trójmieście.

„Inauguracja obecności sieci Media Expert w Gdańsku to dla nas jedno z najważniejszych wydarzeń całego 2016 roku. Mamy nadzieję, że wspólnie z mieszkańcami miasta oraz regionu stosownie uczcimy ten wyjątkowy dzień. Zaplanowaliśmy niespodzianki, atrakcje, koło fortuny, konkursy z nagrodami i oczywiście - wyjątkowe promocje. Jestem przekonany, że każdy, kto zechce osobiście odwiedzić nasz elektromarket 8 kwietnia, nie będzie zawiedziony. Zaskoczymy nie tylko cenami!” – mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy sieci.

Warto podkreślić, że otwarcie elektromarketu Media Expert wygenerowało również zapotrzebowanie na pracowników. „W kontekście najbliższego otwarcia w Gdańsku, ale i naszych planów oraz aktywności w całym regionie, dysponujemy wakatami na stanowiska specjalistów ds. sprzedaży. Zapraszamy do składania aplikacji poprzez stronę www.mediaexpert.pl . Gwarantujemy ciekawą pracę na atrakcyjnych warunkach oraz możliwość doskonalenia zawodowego.” – dodaje Mystkowski.

Przypomnijmy - Media Expert jest najszybciej rozwijającą się siecią  elektromarketów w Polsce. Obecna na naszym rynku od 14 lat, dostarcza klientom najlepszy sprzęt RTV i AGD, multimedia, laptopy, foto, smartfony, a w wybranych sklepach również rowery, skutery, quady, elektronarzędzia, sprzęt relaksacyjny i sprzęt do pielęgnacji ogrodów. Obecnie w ramach sieci działa niemal 400 elektromarketów, które są rozlokowane w ponad 320 polskich miastach.


Z wyjątkowych, inauguracyjnych promocji cenowych oraz przygotowanych atrakcji będzie można skorzystać w dniu otwarcia Media Expert - już od godziny 7 rano.   „Chcemy, aby wszyscy uczestnicy naszego święta byli zadowoleni i czuli się wyjątkowo. Korzystając z dotychczasowych doświadczeń z innych miast w Polsce,  dołożymy wszelkich starań, aby naszych klientów pozytywnie zaskoczyć.”– dodaje Mystkowski.

Uroczyste otwarcie:
8 kwietnia 2016 r., godz. 7.00., Media Expert, CH Auchan, ul. Szczęśliwa 3, Gdańsk.
Media Expert jest największą siecią elektromarketów w Polsce – w jej skład wchodzi 397 elektromarketów w ponad 300 miastach na terenie całego kraju*. Marka jest obecna na rynku od 2002 r. Sieć zatrudnia ok. 6 tys. pracowników.

Elektromarkety Media Expert oferują najnowsze produkty segmentu RTV i AGD,
a także laptopy, tablety, smartfony i sprzęt fotograficzny. W wybranych elektromarketach dostępne są również rowery, skutery, quady, elektronarzędzia, sprzęt relaksacyjny i sprzęt do pielęgnacji ogrodów.

W 2012 rok sieć uruchomiła internetowy kanał sprzedaży. Sklep www.mediaexpert.pl jest regularnie notowany wśród najpopularniejszych witryn w kategorii E-commerce w Polsce według badania Megapanel PBI/Gemius.

Sieć jest wspólnikiem największej w Europie Grupy Zakupowej Rynku Dóbr Elektroniki Konsumenckiej - EURONICS International. Wolumen sprzedaży EURONICS, realizowanej w 30 krajach europejskich wynosi 16 mld EUR. Grupa poprzez 11 000 lokalizacji, dociera łącznie do 600 mln Konsumentów.

Elektromarkety Media Expert zapewniają transport i serwis, utylizację starego sprzętu, realizację indywidualnych zamówień oraz bogaty pakiet usług instalacji i konfiguracji sprzętu. Klienci mogą liczyć również na atrakcyjne promocje, wyprzedaże
i wygodne systemy ratalne. Partnerami strategicznymi marki w kontekście usług kredytowych są Credit Agricole Bank Polska S.A. i Santander Consumer Bank S.A.

Sieć wyznacza standardy obsługi klienta. Media Expert jest laureatem m.in. nagrody Grand Prix - Laur Konsumenta 2016 i Konsumenckiego Lidera Jakości Grand Prix 2015. W 2016 roku, sieć trzeci raz z rzędu znalazła się w gronie trzech podmiotów nominowanych do prestiżowej nagrody Retailers’ Awards. Najlepszych najemców centrów handlowych w podziale na kilkanaście kategorii wyłania jury podczas uroczystej gali w ramach corocznego Shopping Center Forum Winter Edition.

Media Expert
www.mediaexpert.pl
więcej informacji z Media Expert


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »