Motoryzacja » Samochody

Volkswagen Scirocco został wybrany samochodem roku przez magazyn “Top Gear”

Volkswagen Scirocco został wybrany samochodem roku przez magazyn “Top Gear”
Zobacz więcej zdjęć »
Jury popularnego brytyjskiego magazynu Top Gear przyznało trzeciej generacji Volkswagena Scirocco tytuł najlepszego samochodu roku. „Scirocco cieszy się w Wielkiej Brytanii wielką popularnością i zainteresowaniem.

Nagroda ta odwołuje się do emocji, jakie od dziesięcioleci budzi to auto. Scirocco jest „samochodem marzeń", osiągalnym finansowo dla wielu mieszkańców Wysp" - powiedział Dr Urlich Hackenberg, Członek Zarządu Volkswagena ds. Rozwoju.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Nowe Scirocco gwarantuje przyjemność jazdy w czystej postaci. Uwagę zwracają supernowoczesne technologie, takie jak adaptacyjne zawieszenie DCC, 7-biegowa, dwusprzęgłowa przekładnia DSG oraz efektywne silniki z turbodoładowaniem o mocy do 147 kW / 200 KM.

Mimo sportowej sylwetki w Scirocco mogą wygodnie podróżować cztery osoby a standardy bezpieczeństwa utrzymane są na najwyższym, typowym dla Volkswagenów poziomie. Ta mieszanka pasji i logiki znajduje uznanie w oczach nie tylko klientów, lecz także specjalistów: „Scirocco to sportowy samochód doskonale sprawdzający się w życiu codziennym, który nie pozostawia nikogo obojętnym i na który każdy może sobie pozwolić. Ta uniwersalność czyni go wyjątkowym" - podkreśliło jury magazynu Top Gear  uzasadniając swój werdykt. W Polsce cena wyjściowa wynosi 74.440,00 zł (w Wielkiej Brytanii 18.790 £).Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

promo

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »