Kultura, sztuka » Muzyka

Warsztaty Belly Dance z Jamilah!

Wszystkie miłośniczki tańca brzucha, niezależnie od tego, czy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z Belly Dance, czy już posiadają w tej kwestii doświadczenie, mają wyjątkową okazję uczestnictwa w warsztatach prowadzonych przez jedną z najbardziej utalentowanych tancerek w Polsce!

Belly Dance to niezwykle popularna, zmysłowa technika tańca, angażująca głównie biodra i mięśnie brzucha. Przez wielu uważana jest za najbardziej kobiecy styl tańca, wyzwalający seksapil i pewność siebie nie tylko na parkiecie.

Krakowskie Centrum Tańca Ananday organizuje cykl warsztatów prowadzonych przez Jamilah, utytułowaną zawodową tancerkę Belly Dance, cenioną na całym świecie przez znawców tej techniki. Warsztaty organizowane są na trzech poziomach zaawansowania – dla początkujących, średniozaawansowanych oraz zaawansowanych uczestniczek. Pierwsze szkolenie odbędzie się już 29 stycznia br.

Warsztaty dla początkujących poświęcone są nauce podstawowych ruchów i figur, które połączone stworzą prostą choreografię. Dodatkową korzyścią jest zwiększenie świadomości własnego ciała, wyprostowanie oraz wysmuklenie sylwetki. Średniozaawansowane uczestniczki zapoznają się z techniką pięknego prowadzenia rąk podczas tańca. Natomiast część o najwyższym stopniu zaawansowania poświęcona będzie beledi, czyli gatunkowi opartemu na tradycyjnym egipskim rytmie 4/4. Jamilah dostosuje stopień trudności zajęć do poziomu i życzeń kursantek.

Centrum Tańca Ananday w Krakowie jest profesjonalną szkołą tańca prowadzącą zajęcia taneczne prywatne, warsztatowe, pokazy taneczne oraz wynajem sal na konferencje, treningi grupowe i indywidualne. W swojej ofercie, oprócz tradycyjnych już tańców standardowych i latynoamerykańskich, posiada wiele nowych technik tanecznych m.in. afro dance, taniec brzucha i taniec Bollywood, sexi dance, clubbing dance, dancehall i hip hop. W Centrum prowadzone są również zajęcia: Zumba, Joga z Tańcem, Pilates.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Tańca Ananday
http://www.ananday.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »