Gospodarka » Żywność

Wiosenna puszka Warzywka

Wiosenna puszka Warzywka
Zobacz więcej zdjęć »
Z myślą o polskich gospodyniach producent Warzywka przygotował ozdobną puszkę na przyprawę – drobiazg użyteczny w każdej kuchni.

Długo wyczekiwana wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami. Razem z nią w sklepach pojawi się przyprawa uniwersalna Warzywko wraz z prezentem w postaci poręcznej puszki. Jej walory użytkowe docenią szczególnie te panie domu, które codziennie przygotowują posiłki dla całej rodziny.
W jasnozielonej puszce z wizerunkiem świeżych warzyw mieści się 200 gram Warzywka. Ilość ta pokrywa się z wielkością jednej z dwóch torebek przyprawy, do których dołączany jest upominek. Wielkość, jak również szczelność pojemnika, gwarantują, że wsypana przyprawa na długo zachowuje świeżość, aromat i walory smakowe. Ważną zaletą wiosennej puszki Warzywka jest także to, że nie zajmuje ona dużo miejsca. Możemy ją trzymać zarówno na półeczce z przyprawami, w kuchennej szafce, szufladzie, jak również pod ręką – na blacie obok kuchenki, tuż przy pojemniku na sól. Oferta limitowana Warzywko 2x200g + puszka w prezencie dostępna będzie w sklepach od połowy marca do wyczerpania zapasów w cenie około 5,20 zł.

Przyprawa uniwersalna Warzywko to odpowiednio wyważona kompozycja suszonych warzyw pochodzących z polskich pól: marchwi, cebuli, liści selera, natki pietruszki, papryki, pomidorów, najlepszych przypraw i soli. Warzywko wspiera panie domu w przyrządzaniu prawdziwie domowych potraw nadając im aromat świeżych warzyw.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »