Dom » Wnętrza

Wiosenno – letnie aranżacje wnętrz

Nawet balkony na blokowiskach są teraz kolorowe i przyciągają oko. Oprócz dobrze nastrajającej roślinności, wyposażamy się latem w szereg udogodnień, pozwalających w pełni cieszyć się urokami najbardziej radosnej pory roku.

Rozliczne dekoracje okienne mają nie tylko walor estetyczny. Często równie istotne a nawet ważniejsze okazują się funkcje ochronne, zwłaszcza gdy wśród lokatorów są nasze pociechy.

Mowa oczywiście o moskitierach, żaluzjach, roletach i zasłonach. Zapobiegamy przedostaniu się do pomieszczania w duszne dni uciążliwych insektów, jednocześnie elastycznie regulując ilość wpadających promieni słonecznych. Jednym z najpopularniejszych dystrybutorów tego rodzaju asortymentu jest firma Multi Color.

Szeroki wybór osłon okiennych oraz konstrukcji zewnętrznych - np. markiz do lokali gastronomicznych, można znaleźć na przykład pod adresem http://www.multicol.net. Czołowi polscy dostawcy wyposażenia wnętrz optymalnie dostosowują swoją ofertę do pory roku, a po sezonie oferują liczne uputy cenowe.

Jeśli więc zauważyłeś, że żaluzje, firany lub zasłony w Twoim domu powoli tracą swą funkcjonalność, sprawdź jesienią wyprzedaże w punktach stacjonarnych oraz akcje promocyjne organizowane przez liczne sklepy internetowe. Można w ten sposób zaoszczędzić nawet 1/3 standardowych kosztów. Wszak zwłaszcza w mieszkaniu z rynku wtórneho nie musisz mieć asortymentu z najnowszego katalogu. Najlepiej uzbroić się w cierpliwość i nabyć po zakończeniu lata uniwersalne produkty, które będą nam służyć nawet przez dekadę.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

marszym81

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 3 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »