Dom » Nieruchomość

Włocławski Budizol

Włocławski Budizol
Zobacz więcej zdjęć »
Zaledwie w ciągu trzech lat, spółka Budizol oddała do użytku 232 mieszkania. Włocławek, w którym zlokalizowano tę inwestycję, jest siedzibą tego uznanego na ogólnopolskim rynku dewelopera.

Firma Budizol postawiła sobie za cel, zmianę wyglądu miasta. Z tego też względu inwestuje w domy i mieszkania. Włocławek dzięki temu pięknieje w oczach. Na każdym kroku widoczne są nowoczesne i zadbane osiedla, których nie powstydziłaby się nawet Warszawa. W dodatku wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, co potwierdzają próby czasu.

Tak naprawdę trudno by było zliczyć wszystkie mieszkania (Włocławek pozyskał ich naprawdę sporo), które powstały dzięki staraniom spółki Budizol. Tylko w tym jednym mieście mamy do czynienia z nieruchomościami przy ul. Toruńskiej, Związków Zawodowych i Prusa. Dochodzą do tego inwestycje przy ul. Leśnej, Polnej, Królewieckiej, osiedle "Biskupia", "Słoneczna Polana" i "Przy Ratuszu". W planach jest jeszcze adaptacja pomieszczeń po dawnej Fabryce Fajansu. Do tego wszystkiego trzeba by jeszcze doliczyć inwestycje w Bydgoszczy, Płocku, Łodzi, Warszawie i Konstancinie. Dopiero to daje nam pełny obraz potęgi lokalnej firmy spoza stolicy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

niniwa

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »