Rozrywka i wypoczynek » Sport

Wójcik: Nie kupowałem meczów

Wójcik: Nie kupowałem meczów
Zobacz więcej zdjęć »
PRZEGLĄD PRASY. - Korupcja miała miejsce, to potwierdziłem w prokuraturze, ale mnie w tym nie było. Jestem czysty - zapewnił Janusz Wójcik w rozmowie z dziennikarzem radia RMF FM.

Były trener reprezentacji Polski sam podkreślił by używać pełnego imienia i nazwiska, gdyż jest podejrzanym a nie oskarżonym. Wójcik potwierdził że rozgrywki piłkarskie w Polsce nie były czyste. - Korupcja w polskiej piłce sięga dalekich lat. Rozwijała się bardzo szybko i doskonaliła. Praktycznie rzecz biorąc, im więcej czasu upływało, tym ona była sprawniejsza - powiedział.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguWedług Wójcika trudno było uniknąć zachowań korupcyjnych.
- Ten, kto nie chciał wejść w tą maszynę, funkcjonować z nią, w tym momencie musiał wypadać z tego układu. Nie miał pracy ani w pierwszej, ani w drugiej lidze. Musiał się dostosować do tego, co funkcjonowało, jak funkcjonowała korupcja - opisuje były selekcjoner reprezentacji. Podkreśla też własną niewinność. - Ja nie kupowałem meczów. Najistotniejsze jest to, że chcę doprowadzić do tego, aby w prokuraturze, a później w sądzie oczyścić swoje nazwisko, na które bardzo ciężko, bardzo długo pracowałem - powiedział.

Wójcik nie dał się namówić na ujawnienie szczegółów swoich 20-godzinnych zeznań - Ja nie jestem od obciążania, tylko jestem od tego, aby mówić prawdę, o tym, co wiem, i o faktach - stwierdził.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

fuburek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »