Firma » Biznes

Wonderware InTouch zwycięzcą konkursu czasopisma Plant Engineering - Product of the Year 2012

ASTOR - autoryzowany dostawca rozwiązań Wonderware w Polsce - ogłosił, że oprogramowanie Wonderware InTouch HMI (Human-Machine Interface) zostało jednym z Produktów Roku 2012 wybranych przez czytelników amerykańskiego magazynu Plant Engineering.
Oprogramowanie HMI firmy Invensys Operations Management zdobyło Srebrną Nagrodę w kategorii aplikacji biznesowych  w konkursie Product of The Year 2012.


Spośród tysięcy zgłoszeń czytelnicy, którymi są inżynierowie z wiodących globalnych firm produkcyjnych,  wyłonili zwycięzców w kilkunastu kategoriach produktowych.

Wyzwaniem dla dzisiejszych zakładów produkcyjnych jest zwiększanie wydajności między innymi poprzez podejmowanie właściwych decyzji operacyjnych. Nagrodzone oprogramowanie Wonderware InTouch HMI pomaga w optymalizacji procesów produkcyjnych w czasie rzeczywistym, znacznie obniża koszty i skraca czas wdrożenia, a także zwiększa niezawodność i wydajność parku maszynowego. Dlatego InTouch używany jest w ponad jednej trzeciej największych na świecie obiektów przemysłowych.

„Wonderware InTouch 2012, światowy bestseller oprogramowania HMI, zostało ulepszone, aby sprostać rosnącym potrzebom przemysłu w takich obszarach, jak: bezpieczeństwo, zarządzanie  licencjami, obsługa zdalnego pulpitu. InTouch wspiera również technologie wirtualizacyjne firmy Microsoft", powiedział Ravi Gopinath, prezes dywizji oprogramowania biznesowego w firmie Invensys Operations Management.


Stworzone przez Invensys Operations Management przemysłowe oprogramowanie Wonderware InTouch służy wizualizacji i kontroli procesów produkcyjnych. Zgodne z wytycznymi dla systemów klasy SCADA (Supervisory Control And Data Acquisition) oraz HMI (Human-Machine Interface), rozwiązanie oferuje łatwe w użyciu i intuicyjne środowisko do projektowania oraz możliwość testowania oraz wdrażania wartościowych systemów udostępniających użytkownikom dane bezpośrednio z systemów sterowania i produkcji.

Więcej informacji o Wonderware InTouch HMIO Invensys Operations Management
Invensys Operations Management jest globalnym dostawcą technologii w zakresie automatyki i informatyki, konsultingu i innych usług dla branży produkcyjnych oraz infrastrukturalnych. Oprogramowanie Wonderware, którego dystrybutorem jest firma ASTOR, jest częścią oferty działu Operations Management koncernu Invensys.

O ASTOR Sp. z o.o.

Firma ASTOR jest dystrybutorem produktów automatyki, dostawcą rozwiązań biznesowych oraz usług, które wspierają podnoszenie efektywności i konkurencyjności Klientów w przemyśle, produkcji oraz infrastrukturze. Systemy dostarczane przez ASTOR pozwalają na obniżanie kosztów produkcji oraz kosztów energii, zwiększając tym samym konkurencyjność firm na rynkach: krajowym i międzynarodowym. Jest to spółka z polskim kapitałem, z Centralą w Krakowie, posiadająca 7 oddziałów na terenie całej Polski. ASTOR reprezentuje na terenie Polski światowych dostawców automatyki, tj. GE Intelligent Platforms, Invensys Wonderware, Kawasaki Robotics, Horner APG i Satel.
ASTOR Sp. z o.o. jest wieloletnim członkiem Business Centre Club, zdobywcą wielu nagród, w tym międzynarodowych, siedmiokrotnych laureatem tytułu „Gazela Biznesu” oraz laureatem prestiżowego tytułu „Ten, który zmienia polski przemysł”. Więcej informacji o firmie dostępnych jest na stronie: www.astor.com.pl

 
OmniPro
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy ASTOR (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »