Społeczeństwo » Społeczeństwo

WOŚP rozlicza finał

WOŚP rozlicza finał
Zobacz więcej zdjęć »
Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zaprasza na konferencję, podczas której zostanie przedstawiona ostateczna kwota zebrana w ramach XVII Finału WOŚP, którego tematem było „Wczesne wykrywanie chorób nowotworowych u dzieci”.

Konferencja odbędzie się 26 lutego 2009 r. i podzielona będzie na dwie części. Część pierwsza konferencji - Szczecin, godzina 15:10, Lotnisko Szczecin - Goleniów, terminal pasażerski, antresola I piętro

Pierwsza część konferencji rozpocznie się w Szczecinie i poprowadzi ją Jurek Owsiak. Oficjalnym gospodarzem będzie Port Lotniczy Szczecin-Goleniów oraz Miasto Szczecin.

Gośćmi konferencji będą:

  • Prezydent Miasta Szczecin
  • Wolontariusze WOŚP i goście Miasta Szczecin

Głównym tematem spotkania będzie omówienie aukcji Allegro i podanie oficjalnej kwoty, którą udało nam się zebrać za pośrednictwem serwisu www.aukcje.wosp.org.pl. Nie obejdzie się także bez podziękowań dla miasta Szczecina, a także wszystkich, którzy sprawili, że w tym roku właśnie w Szczecinie wystartowaliśmy z takim rozmachem i powodzeniem.

W sprawie szczegółów prosimy o kontakt z Krzysztofem Domagalskim, rzecznikiem prasowym Portu Lotniczego Szczecin-Goleniów - 0-691-388-151.

Część druga konferencji - Warszawa, godzina 18:00, Lotnisko Okęcie, Terminal 2 - odloty, centrum prasowe (przy wejściu J)

Oficjalnym gospodarzem będzie tu Port Lotniczy Okęcie oraz Fundacja WOŚP.

Podczas warszawskiego spotkania z dziennikarzami Jurek Owsiak ogłosi, jaka jest ostateczna suma, którą udało się zebrać podczas XVII Finału WOŚP i podsumuje całą akcję. Zarząd Fundacji przedstawi także plany dotyczące wydatkowania środków pozyskanych w efekcie Finału, opowie o wymogach współpracy z Ministerstwem Zdrowia (sieć ośrodków diagnostycznych onkologii dziecięcej, program zakupu pomp insulinowych), nie zabraknie także zaproszenia na jubileuszowy, 15 Przystanek Woodstock.

Po konferencji będzie czas na rozmowy indywidualne z Jurkiem oraz nagranie materiałów.

Ze Szczecina do Warszawy Jurek Owsiak poleci specjalnym, biznesowym samolotem - Learjet 60X floty Jet Republic. Przelot tą wspaniałą i nowoczesną maszyną był przedmiotem jednej z aukcji Allegro. Dzięki uprzejmości zwycięzcy - firmy Śnieżka - Jurek Owsiak będzie mógł poprowadzić konferencję w dwóch miastach Polski, podobnie jak miało to miejsce w dniu Finału!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 2 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »