Gospodarka » Żywność

Wróżby i smaki tradycji – Andrzejki z HELIO So Soft

Wróżby i smaki tradycji – Andrzejki z HELIO So Soft
Zobacz więcej zdjęć »
Andrzejki, to jedno z najbardziej wyczekiwanych i kolorowych wydarzeń w polskim kalendarzu tradycji. To okazja do wspólnego spędzenia czasu z przyjaciółmi, rozśmieszenia się i, co ważne, przewidywania przyszłości.

Oprócz wyjątkowych dań, na andrzejkowym stole nie może zabraknąć suszonych owoców HELIO So Soft. To nie tylko pyszne przekąski, ale również inspiracja do kreatywnych wróżb, które dodają niepowtarzalnego uroku temu magicznemu wieczorowi.

Jak wróżyć z owoców w andrzejki ? Zasada jest prosta. Owoce wystawiamy na tacy lub władamy do jakiegoś głębokiego pojemnika. Drugiej osobie zawiązujemy oczy lub przykrywamy pojemnik tak, by można było włożyć do niego rękę, nie widząc zawartości. W zależności od tego który owoc będzie wybrany, taka będzie wróżba. Można też tylko powiedzieć np. „wybieram owoc z prawej czy z lewej, po to, by nie rozpoznać owocu po samym kształcie. I tak np. śliwka oznacza, że przynajmniej przez rok nie znajdziesz partnera. To zabawne i pełne emocji chwile, które łączą ludzi w atmosferze radości i tajemniczości.

Soczyste morele, słodkie figi i chrupiące daktyle doskonale komponują się z atmosferą wróżb i śmiechu. Dodają smakowej rozkoszy, podkreślając jednocześnie symboliczny charakter andrzejkowych przepowiedni.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

marta.skibinska@efektpr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »