Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Wygraj kino domowe z Kafito.pl!

Wygraj kino domowe z Kafito.pl!
Zobacz więcej zdjęć »
Ruszył długo wyczekiwany konkurs Aktywny użytkownik organizowany przez serwisy Kafito.pl oraz CentrumPR.pl! Nagrody, które przewidzieli organizatorzy, przejdą najśmielsze wyobrażenie nawet najbardziej wymagających uczestników zabawy!

Na początek przypomnijmy zasady konkursu. Za każdy poprawnie wprowadzony wpis katalogowy, artykuł prasowy lub wydarzenie w kalendarium w Kafito.pl oraz CentrumPR.pl, uczestnik otrzymywać będzie jeden punkt. Nagradzani będą ci, którzy w skali miesiąca oraz kwartału, zdobędą największą liczbę punktów. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem (szczególnie punktem V mówiącym o zasadzie przyznawania punktów), który znaleźć można pod adresem http://konkurs.kafito.pl/regulamin-konkursu.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Użytkownik, który pokona rywali w październiku otrzyma markowy aparat cyfrowy CANON PowerShot A460 z czterokrotnym zoomem optycznym! Nagrodą za zajęcie drugiego miejsca będą cyfrowe słuchawki stereo z mikrofonem. Użytkownik, który uplasuje się na trzeciej pozycji, otrzyma firmowy kubek Kafito.pl. Nagrody pocieszenia w postaci dmuchanych podstawek pod telefon zostaną przyznane aż siedmiu użytkownikom!

Nagroda listopadowa ucieszy amatorów sprzętu multimedialnego. Na najbardziej aktywnego użytkownika w tym miesiącu czekać będzie odtwarzacz mp4 firmy Samsung o pojemności 4gb. Skromniejsze, ale równie ciekawe nagrody, zostaną przyznane pozostałym szczęśliwcom. Zdobywca drugiego miejsca otrzyma słuchawki stereo z mikrofonem, a trzeciego - kubek Kafito.pl. Użytkownicy, którzy zakończą rywalizację w listopadzie na miejscach od czwartego do dziesiątego otrzymają zegarki podróżne firmy Voyager.

W grudniu nagroda idealna na zimne wieczory - opiekacz do kanapek i gofrownica Ariete Disney z motywem Myszki Miki! Podobnie jak w poprzednich miesiącach laureaci drugiego i trzeciego miejsca otrzymają markowe słuchawki z mikrofonem oraz kubek opatrzony logiem Kafito.pl. Pozostałym siedmiu zwycięzcom na pewno przydadzą się wytrzymałe plecaki sportowe.

Nic jednak nie jest równe nagrodzie kwartału, którą jest zastaw kina domowego 5.1 Philips! Finalista, który uplasuje się na drugim miejscu otrzyma kuferek firmy Heitech do przechowywania CD / DVD. Nagrodą za trzecie miejsce będzie uniwersalna podstawka pod TV. Pozostałych siedmiu finalistów otrzyma fantazyjne pomocniki biurowe z zegarkiem elektronicznym. Świetny gadget nadający się i do domu i do biura.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie http://konkurs.kafito.pl. Informacji udziela również Pan Sławomir Połomski, administrator systemu, 0600 24 01 94, konkurs@kafito.pl. Warto odwiedzić także pozostałe strony serwisu - www.kafito.pl oraz www.centrumpr.pl.

Zapraszamy do udziału w konkursie Aktywny użytkownik. Nagrody czekają!


Z pozdrowieniami

BEST image PRRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BEST image PR
http://www.bestimage.poznan.pl

Komentarze (4)

 • promo
  promo 2008-10-11 01:15:12

  Czytałem regulamin :) faktycznie gdybym sobie olał to byłaby dupa a nie punkty

 • administrator
  administrator 2008-10-08 02:28:16

  Użytkownicy biorący udział w konkursie najczęściej popełniają następujące błędy przy wprowadzaniu:

  1. wpisów katalogowych
  - brak długiego opisu,
  - w długim opisie powtórka opisu krótkiego,
  - przyporządkowanie wpisu do nieprawidłowej podkategorii.

  2. artykułów prasowych:
  - brak przyporządkowania wpisu katalogowego w polu "Wybór nadsyłającego" lub "O kim"
  - brak zdjęcia
  - brak opisu zdjęcia lub opis zbyt krótki

  3. wydarzeniach do kalendarium
  - opis wydarzenia zbyt ogólny, brak dokładnego opisu wydarzenia

  Administratorzy nie przymykają oka nawet na najdrobniejsze braki we wprowadzanych przez użytkowników artykułach, wpisach i wydarzeniach i nie przyznają w takich przypadkach punktów.

 • administrator
  administrator 2008-10-08 02:22:41

  Dla tych, którym nie chce się szukać w regulaminie skopiowałem punkt V

  V. Zasady przyznawania punktów

  1. Jeden punkt konkursowy przyznawany jest za dodanie Wpisu katalogowego jeżeli użytkownik prawidłowo wypełni następujące pola:
  * Nazwa strony/firmy,
  * Opis strony/firmy,
  * Strona www (lub dane teleadresowe: Nazwa, ulica nr, telefon),
  * Rozszerzony opis strony/firmy – musi być różny od skróconego Opisu strony/firmy,
  * Przyporządkuj wpis do podkategorii - Wpis katalogowy musi być przyporządkowany do co najmniej jednej podkategorii zgodnej z treścią strony/ofertą firmy.

  2. Jeden punkt konkursowy przyznawany jest za dodanie Artykułu prasowego jeżeli użytkownik prawidłowo wypełni następujące pola:
  * Tytuł,
  * Wstęp do tekstu,
  * Treść artykułu,
  * Przyporządkuj do działu tematycznego – Artykuł prasowy musi być przyporządkowany do działu zgodnego z treścią artykułu,
  * Wybór nadsyłającego lub O kim – w co najmniej jednym z tych pól musi być wprowadzony wpis katalogowy nadsyłającego lub zgodny z treścią artykułu,
  * Zdjęcia – do artykułu musi być dołączona co najmniej jedna fotografia, logo firmy nie będzie brane pod uwagę,
  * Opis zdjęcia – opis musi składać się minimum z dwóch słów.

  3. Jeden punkt konkursowy przyznawany jest za dodanie Wydarzenia w kalendarium jeżeli użytkownik prawidłowo wypełni następujące pola:
  * Nazwa wydarzenia,
  * Opis wydarzenia – za wydarzenie uznajemy notatkę informującą o jakiejś imprezie, zdarzeniu, konferencji, koncercie itp. które odbędzie się w przyszłości i jest organizowane przez dowolną firmę lub instytucję,
  * Określ termin wydarzenia,
  * Przyporządkuj do działu tematycznego – Wydarzenie w kalendarium musi być przyporządkowane do działu zgodnego z treścią wydarzenia,
  * Wybór nadsyłającego lub O kim – w co najmniej jednym z tych pól musi być wprowadzony wpis katalogowy nadsyłającego lub zgodny z treścią wydarzenia,

 • administrator
  administrator 2008-10-08 02:17:10

  Polecam wszystkim użytkownikom chcącym brać udział w naszej zabawie, aby przeczytali regulamin konkursu, a szczególnie punkt V Zasady przyznawania punktów. Znajdziecie tam kilka prostych zasad których przestrzegamy przy przyznawaniu punktów. Zaznajomienie się z nimi pozwoli Wam na uniknięcie rozczarowania gdy administratorzy zdecydują aby nie przyznawać punktów.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »