Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Wyprawa na Sri Lankę z MK Tramping!

Wyprawa na Sri Lankę z MK Tramping!
Zobacz więcej zdjęć »
Zbliża się zakończenie konkursu fotograficznego Kiperiada, zorganizowanego przez Bio-Active wraz z podróżniczką Beatą Pawlikowską i MK Tramping!

Na zwycięzcę czeka niezapomniana wyprawa na wyspę Cejlon zorganizowana przez Biuro Organizacyjne MK TRAMPING,  specjalizujące się w ekscytujących wyprawach dla małych grup, w egzotyczne rejony świata. Do zadań zwycięzcy będzie należało zrobienie fotoreportażu z pasjonujących miejsc pobytu na wyspie, a będą to między innymi bogate w zabytki lankijskiej historii i kultury - Colombo, Kandy, Beruwela, plantacja herbaty w Dickoya, a także jedna z nielicznych na świecie hodowli słoni w Pinnawela. By nowo mianowany fotoreporter miał czym wykonać swoją pracę, otrzyma także najnowszą lustrzankę Olympusa E-620!

Oprócz zwycięzcy konkursu fotograficznego, na Cejlon ruszą również z Beatą Pawlikowską dwaj inni uczestnicy. Kiper Bio-Active Jarosław Kosiński wraz Beatą Pawlikowską odkryli nowy rodzaj herbaty - herbatę parzącą się na niebiesko. Ukryli ją w dwóch opakowaniach herbacianych produktów. Dwa dodatkowe miejsca na wyprawie na Sri Lankę przeznaczone są dla szczęściarzy, którzy je odnajdą. Można także wygrać nagrody dodatkowe - wystarczy w opakowaniu herbaty odnaleźć naklejki z ich symbolami!

Wszystkich zwycięzców konkursu poznamy do 31 lipca, kiedy zakończą się obrady Jury, w którego skład wchodzą fotografowie Wacław Wantuch i Zygmunt Novak, podróżniczka Beata Pawlikowska i kiper Bio-Active Jarosław Kosiński.

Szczegóły konkursu i plan wyprawy na stronie klubowej Bio-Active: http://www.herbataipodroze.pl. Informacje również na oficjalnej stronie Biura MK TRAMPING: http://www.mktramping.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MK Tramping
http://www.mktramping.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »