Gospodarka » Żywność

Z gruntu świeże d’aucy!

Z gruntu świeże d’aucy!
Zobacz więcej zdjęć »
Nowa marka na polskim rynku spożywczym oferuje mrożonki warzywne i owocowe oraz warzywa w puszkach. Najwyższa jakość, innowacyjna i szeroka oferta to najważniejsze zalety produktów d’aucy!

Mrożone warzywa i owoce d’aucy. Najwyższą jakość oraz świeży smak warzyw i owoców mrożonych marki d’aucy gwarantuje dobór z kontrolowanych upraw i mrożenie w kilka godzin po zbiorach. Oferta obejmuje 34 produkty podzielone na 7 grup. Ciekawą nowością na polskim rynku są gotowane warzywa d’aucy heat&eat (w charakterystycznym opakowaniu z amarantowymi elementami), które dzięki specjalnemu procesowi gotowania nie tracą wartości odżywczych. Jest to produkt gotowy do spożycia od razu po rozmrożeniu, na zimno lub na ciepło. Drugą nowością na naszym rynku w kategorii warzyw mono jest fasola płaskostrąkowa heat&eat, dostępna dotychczas jedynie w mieszankach lub daniach gotowych różnych producentów. Kategorią wyróżniającą markę są także kompozycje fit mix, dobrane specjalnie do gotowania na parze, jednego z najzdrowszych sposobów przyrządzania potraw. Firma oferuje także popularne warzywa i owoce mono, np.: brokuły, marchew czy truskawki, kompozycje warzyw do sałatek i zup oraz warzywa na patelnię.

Wizytówką mrożonek d’aucy są unikalne opakowania posiadające perforację, która umożliwia szybkie i łatwe otwarcie. Udogodnieniem są także piktogramy ilustrujące proponowany sposób przyrządzania dań oraz przepisy kulinarne. Intensywne kolory charakterystyczne dla poszczególnych grup mrożonek wyróżniają d’aucy i ułatwiają odnalezienie produktów w sklepach.
Dostępność: od stycznia 2009 w sklepach detalicznych i supermarketach; ceny: od 2,80 zł.


Warzywa w puszkach d’aucy 
13 produktów w puszkach d’aucy zostało podzielonych na 4 grupy: klasyka smaku, wyjątkowy smak, KIDS, francuskie smaki. W ramach ostatniej kategorii firma proponuje delikatną fasolkę szparagową extra fine oraz mieszankę fasolki extra fine z marchewką w plastrach. Gama KIDS dzięki bajkowo kolorowej etykiecie zachęca dzieci do zdrowej przekąski w postaci słodkiej kukurydzy, ekstra drobnego groszku czy mieszanki groszku z marchewką mini. Oferta puszek d’aucy zawiera także tradycyjne warzywa mono, m.in.: groszek i słodką kukurydzę oraz mieszanki, np. Sałatkę Macedońską.
Dostępność: od stycznia 2009 w sklepach detalicznych i supermarketach; ceny: od 1,70 zł.

Informacje o d’aucy Polska Sp. z o.o.
Firma d’aucy Polska Sp. z o.o. łączy w sobie dwudziestoletnie doświadczenie Globus Polska w produkcji i sprzedaży mrożonek z sięgającym lat 60. XX wieku doświadczeniem grupy CECAB – producenta marki nr 1 na francuskim rynku warzyw w puszkach. Grupa CECAB zatrudnia 6000 pracowników. Swoją działalność koncentruje na pięciu obszarach biznesowych: rolnictwie, produkcji artykułów mrożonych i w puszkach, mięsa wieprzowego i drobiu oraz jaj i produktów jajecznych. Firma d’aucy Polska zatrudnia ok. 500 pracowników i posiada cztery nowoczesne zakłady produkcyjne w Lipnie, Adamowie, Dąbrowie Chełmińskiej oraz Ełku. Wyroby firmy sprzedawane są na polskim rynku detalicznym pod marką d’aucy. Jej portfolio w Polsce obejmuje 7 kategorii mrożonych warzyw i owoców, w tym innowacyjne heat&eat oraz fit mix,
 a także 4 grupy produktów w puszkach, w tym d’aucy KIDS oraz francuskie smaki, m.in. fasolkę szparagową extra fine. Wysoką jakość artykułów potwierdzają międzynarodowe certyfikaty HACCP, ISO 9001:2000 oraz British Retail Consortium Global Standard-Food.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »