Społeczeństwo » Społeczeństwo

Zakupy ze smakiem na Targach Produktów Regionalnych!

Zakupy ze smakiem na Targach Produktów Regionalnych!
Zobacz więcej zdjęć »
Arkady Wrocławskie po raz ostatni w tym roku gościły u siebie wystawców regionalnych produktów. Od 15 do 17 listopada klienci Centrum Handlowego mogli zakupić smaczne i zdrowe rarytasy prosto od lokalnych producentów. Targi zakończyły się dużym sukcesem!

Targi Produktów Regionalnych jak zawsze przyciągnęły mieszkańców Wrocławia i okolic naturalnymi przysmakami oraz wyjątkowym rękodziełem. Na stoiskach można było znaleźć ciasta, przetwory oraz pieczywo na zakwasie. Wędliny, sery i aromatyczne miody kusiły wspaniałym zapachem klientów odwiedzających Arkady Wrocławskie.


W tej edycji Targów Produktów Regionalnych pojawiło się wielu wystawców oferujących towary wykonane ręcznie, m.in. wyszywane torebki, poduszki i obrusy. Nie zabrakło również pięknej biżuterii z naturalnych kamieni i ceramicznych naczyń w ludowe wzory.


Wystawców można było znaleźć na poziomie „0” Arkad Wrocławskich od piątku aż do niedzieli. Były to ostatnie Targi Produktów Regionalnych w tym roku.

 

Arkady Wrocławskie – Tu każda chwila cieszy.

CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia. Na 3 poziomach galerii znajduje się 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji Kientów przygotowanych jest 1000 miejsc parkingowych. W Centrum znajduje się też nowoczesne centrum rekreacyjne „Fitness Academy” oraz 10-salowe kino Multikino. Największą atrakcją Centrum jest ogromne akwarium z rekinem i egzotycznymi rybami: 12 metrów wysokości, 8,5 metra długości, 3.5 metra szerokości oraz waga 200 ton - oto dane akwarium.

Więcej informacji na http://www.arkadywroclawskie.pl

 

Kontakt: Dorota Żmiejko, Manager ds. marketingu, tel. 71 79 77 603
e-mail: dorota.zmiejko@arkadywroclawskie.pl 
Kontakt: Katarzyna Szydłowska, PR manager, tel. 692 903 355 
e-mail: katarzyna.szydlowska@fabrykaidei.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

redakcja123

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »