Firma » Reklama

Zamów informację prasową przez Grupę Kafito

Zamów informację prasową przez Grupę Kafito
Zobacz więcej zdjęć »
Komunikat prasowy wydaje się być najprostszym i jednocześnie najtańszym instrumentem public relations. Kluczem do sukcesu jest opracowanie ciekawego i dobrego jakościowo materiału w takiej formie, która nie tylko przyciągnie uwagę dziennikarza, ale zaowocuje publikacją całości lub wzmianki w mediach

Informacja prasowa jest podstawowym, niezastąpionym środkiem komunikacji z mediami. Prawidłowo sformułowana, zgodna z uznanymi standardami, rzetelna i wiarygodna stanowi nieocenione źródło wiedzy dla reportera czy dziennikarza.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Za pośrednictwem komunikatu prasowego przekazać można informację o sukcesach, dokonujących się zmianach w firmie, nowych produktach, usługach, placówkach, podjęciu ciekawych inicjatyw, udziale w ważnych akcjach czy przedsięwzięciach, organizacji eventów, imprez czy jubileuszów. Materiał ma informować przede wszystkim o tym, co nowe i interesujące.

Komunikat służy nie tylko jako źródło informacji dla prasy, ale może być wykorzystany reklamowo. Zamieszczenie artykułu w Centrum Prasowym CentrumPR.pl nie wiąże się z żadnym kosztem, a znacznie wspomaga pozycjonowanie w Internecie, umożliwiając jednocześnie darmową reklamę.

Już teraz każdy ma szansę zamówienia profesjonalnie przygotowanego komunikatu prasowego. Grupa Kafito proponuje redagowanie gotowych materiałów, weryfikację merytoryczną i stylistyczną informacji prasowych, artykułów sponsorowanych, ofert handlowych i produktowych, folderów, ulotek i prezentacji reklamowych, treści zawartych na stronie internetowej itp. Zespół ekspertów w zakresie public relations współpracujących z Grupą Kafito oferuje opracowywanie informacji prasowych, artykułów sponsorowanych, treści na specjalne zamówienie, przeprowadzanie wywiadów i wiele innych.

W celu zamówienia bezpłatnej wyceny wystarczy skorzystać z formularza dostępnego pod adresem http://centrumpr.pl/opracowanie-informacji-prasowej.html.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BEST image PR
http://www.bestimage.poznan.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »