Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Zapraszamy do konkursu dla dzieci i rodziców NAZWIJ MISIA!

Zapraszamy do konkursu dla dzieci i rodziców NAZWIJ MISIA!
Zobacz więcej zdjęć »
Miś – ukochany przyjaciel dzieci. Puszysty, milusi, mięciutki, idealny do przytulania, cierpliwy i zawsze na miejscu – po prostu prawdziwy przyjaciel miś - taki prawdziwy dziecięcy skarb!

Wszystkim rodzicom i dzieciom zakochanym w misiach proponujemy udział w wesołej rodzinnej zabawie - wielkim pluszowym konkursie „NAZWIJ MISIA”. UWAGA !!! Aby wziąć udział w konkursie nie trzeba kupować produktów, a zadanie konkursowe jest niezwykle proste! Polega ono na wymyśleniu imienia dla misia z opakowania synbiotyku Multilac® BABY oraz narysowaniu lub innym przedstawieniu w formie graficznej misia – ukochanego przyjaciela dzieci. 

Do wygrania atrakcyjne nagrody:

- profesjonalna sesja fotograficzna,konkurs@nazwijmisia.pl pocztą na adres: Urząd Pocztowy Świdnica Śl. 7, skr.768, 58-105 Świdnica. Więcej informacji na stronie: www.nazwijmisia.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »