Gospodarka » Chemia

Zgarnij karty płatnicze Mola

Zgarnij karty płatnicze Mola
Zobacz więcej zdjęć »
Metsä Tissue przedstawia nową promocję konsumencką Mola pod nazwą „Zakupowy odlot”. Wystarczy kupić promocyjne opakowanie papieru toaletowego Mola i wysłać sms-a z unikalnym kodem nadrukowanym po wewnętrznej stronie opakowania.

Kupując papiery toaletowe Mola w promocyjnym opakowaniu możesz wziąć udział
w odlotowej promocji.

Wystarczy, że od 1 lutego do 28 kwietnia 2009, kupisz promocyjny papier toaletowy Mola i wyślesz sms-a z kodem nadrukowanym po wewnętrznej stronie opakowania. Koszt sms-a to 1,22zł. Zachowaj odcinek opakowania z wysłanym kodem oraz paragon zakupu. Nagrody czekają!

W promocji „Zakupowy odlot" możesz wygrać:

  • kartę płatniczą Mola o wartości 20 000PLN losowaną raz w miesiącu (3 karty do wygrania)
  • kartę płatniczą Mola o wartości 2 000 PLN losowaną raz w tygodniu (13 kart do wygrania)
  • kartę płatniczą Mola o wartości 200 PLN losowaną raz w tygodniu (88 kart do wygrania)      

Ponadto, pierwsze 10 000 osób, które weźmie udział w promocji i wyśle SMS-a z kodem, otrzyma nagrodę gwarantowaną - torbę ekologiczną Mola.  

Wszyscy Ci, którzy chcą wziąć udział w promocji „Zakupowy odlot" z Molą więcej informacji na jej temat znajdą na stronie www.zakupowyodlot.pl. Wielbiciele sklepowego szaleństwa ściągną z niej również atrakcyjne tapety, wygaszacze ekranu oraz dzwonki na komórkę.

Metsä Tissue jest głównym dostawcą produktów higienicznych dla gospodarstw domowych i dużych konsumentów w Europie. Firma jest też największym na świecie dostawcą wyrobów papierowych do pieczenia i gotowania Jej marki to Lambi, Serla, Mola, Tento i Katrin. Metsä Tissue zatrudnia około 3600 osób w dziesięciu fabrykach w Finlandii, Niemczech, Polsce, na Słowacjii w Szwecji. Obroty Firmy przekraczają 800 mln euro. Metsä Tissue należy do grupy Metsäliitto.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 9 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »