Firma » Biznes

Złoty Medal Targów MTP Meble Polska 2011 dla Uno bello Kolekcji Mebli Klose

Złoty Medal Targów MTP Meble Polska 2011 dla Uno bello Kolekcji Mebli Klose
Zobacz więcej zdjęć »
Już po raz 15-ty Kolekcja Mebli Klose znalazła się w gronie laureatów Złotych Medali Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Jubileuszowa edycja targów MTP Meble Polska przyniosła firmie Klose 15-te już zwycięstwo w prestiżowym konkursie o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 

Jury Sądu Konkursowego pod przewodnictwem profesor Ewy Ratajczak doceniło najwyższą jakość i nowoczesne rozwiązania technologiczne programu Uno bello przyznając mu Złoty Medal MTP Meble Polska 2011 w kategorii Mebli skrzyniowych.

O klasie wykonania kolekcji mogli się naocznie przekonać targowi goście odwiedzający stoisko Kolekcji Mebli Klose.  W ramach linii Uno bello na ekspozycji zaprezentowano premierowe kolekcje do sypialni i gabinetu oraz interesujące kompozycje livingowe. Wśród prezentowanych po raz pierwszy rozwiązań Uno bello znalazły się również meble umożliwiające funkcjonalne zaaranżowanie przedpokoju.

Premierowe kolekcje targowe od marca będą dostępne w salonie firmowym marki Klose, Poznań, ul. Grunwaldzka 104.

www.klose.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Andre.nor09

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »