Technologie » Komputery

Zminimalizuj koszty zarządzania bezpieczeństwem

Zminimalizuj koszty zarządzania bezpieczeństwem
Zobacz więcej zdjęć »
Panda Security Polska przygotowała specjalną ofertę na program Panda Managed Office Protection. Firmy z sektora MSP, które do końca czerwca zdecydują się na zakup rozwiązania, otrzymają 40% rabat.

Panda Managed Office Protection to program działający w modelu SaaS (Security as a Service), zapewniający kompleksową ochronę sieci firmowej. Promocja „Zminimalizuj koszty zarządzania systemem bezpieczeństwa", przygotowana przez firmę Panda Security, gwarantuje małym i średnim firmom 40% rabat na zakup licencji programu Panda Managed Office Protection.

Rozwiązanie dostępne będzie w promocyjnej cenie do końca czerwca br.

Panda Managed Office Protection to rozwiązanie dedykowane dla małych i średnich firm, także tych o rozproszonej infrastrukturze sieciowej. Pakiet zabezpiecza stacje robocze oraz serwery sieci firmowych, wykorzystując innowacyjny system centralnego zarządzania.

Wystarczy dostęp do internetu, aby z dowolnego miejsca - poprzez funkcjonalną konsolę www - zarządzać całym systemem zabezpieczeń. Dodatkowo, Panda Managed Office Protection pozwala na przypisanie określonych zasad bezpieczeństwa uprzednio zdefiniowanym grupom lub wybranym użytkownikom. Konsola zarządzająca dostępna przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu wraz z pomocą techniczną świadczoną przez producenta gwarantuje ciągłość funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Rozwiązanie Panda Managed Office Protection jest kompatybilne z następującymi systemami operacyjnymi: Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows Small Business Server 2000/2003/2008 oraz Windows Home Server.

Więcej informacji na temat Panda Managed Office Protection można znaleźć pod adresem http://www.pspolska.pl/produkty/managedprotection/.

O firmie Panda Security

Panda Security jest jednym z czołowych producentów zintegrowanych rozwiązań bezpieczeństwa IT do walki z zagrożeniami internetowymi. Na rynku działa już od 19 lat i jest obecna w ponad 55 krajach świata. Pod względem udziałów w rynku Panda Security zajmuje drugie miejsce w Europie (Gartner). Obecnie firma obsługuje 4 miliony klientów, w tym 140 000 korporacji na całym świecie, zatrudniając ponad 1500 osób. Produkty Panda Security - dostępne w ponad 20 językach - umożliwiają centralne zarządzanie i ochronę stacji roboczych, serwerów i bram, dzięki czemu pozwalają stworzyć bezpieczne środowisko pracy dla dużych korporacji, małych i średnich firm oraz użytkowników domowych. Centrala firmy i główne laboratorium mieszczą się w Bilbao w Hiszpanii, pozostałe laboratoria - w Stanach Zjednoczonych.

Panda Security jako pierwsza firma na rynku wdrożyła nową koncepcję ochrony, gdzie każdy użytkownik bierze udział w walce ze złośliwym oprogramowaniem, przesyłając na serwery Panda dane na temat nowych zagrożeń. Zaimplementowana technologia, zwana Kolektywną Inteligencją zmniejsza wykorzystanie przepustowości przez poszczególne komputery, zapewniając przy tym szybszą i pełniejszą ochronę. Panda Antivirus Pro 2009, Panda Internet Security 2009 oraz Panda Global Protection 2009 to nowa era w dziedzinie zabezpieczeń. Kolektywna Inteligencja funkcjonuje jako baza danych online działająca w czasie rzeczywistym, w której przechowywana jest większość plików sygnatur. Dzięki temu punkty końcowe są obciążone jedynie ich niewielką częścią.

W Polsce Panda Security działa od września 2001 roku. Po ośmiu latach działalności firma znajduje się w ścisłej czołówce producentów najlepiej rozpoznawanych i ocenianych programów antywirusowych w Polsce. Ich dystrybutorami są: ABC Data, Action, Incom i AB SA. Programy dostępne są również w sklepach Empik, Media Markt, Electro World, Saturn oraz sieciach Komputronik i Vobis.

Oficjalna strona polskiego oddziału Panda Security Polska: www.pspolska.pl

Strona korporacyjna Panda Security: www.pandasecurity.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »