Dom » Nieruchomość

Znajdź rodzinny dom swoich marzeń na Osiedlu Dębinka

Znajdź rodzinny dom swoich marzeń na Osiedlu Dębinka
Zobacz więcej zdjęć »
Nowe Osiedle Dębinka ma specjalną ofertę dla rodzin, które zawsze marzyły o domku pod Warszawą. Domy i mieszkania w Nowym Dworze Mazowieckim położone są w sąsiedztwie lasów Ostoi Nowodworskiej, która sprzyja aktywnemu wypoczynkowi i spędzaniu wolnego czasu w pięknych okolicznościach przyrody.

Osiedle Dębinka składa się z domków jednorodzinnych w układzie segmentowym, stojących w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, na krańcu Nowego Dworu Mazowieckiego. Okolica domków odznacza się błogim spokojem i ciszą, która pozwoli państwu wypocząć od miejskiego zgiełku w rodzinnym gronie. Domki i mieszkania na osiedlu łączą w sobie wygodę, elegancję i nowoczesność wykonania, a położenie oferuje mnogość możliwości transportowych.

Dom rodzinny w Nowym Dworze Mazowieckim

Osiedle Dębinka ma w swojej ofercie nowoczesne domki jednorodzinne o powierzchni od 133 do 200 m2, zapewniające dzieciom dużą przestrzeń do zabawy. Domki wykonane są segmentowo, w standardzie deweloperskim, czyli do samodzielnego wykończenia i aranżacji przez klienta. Inwestor Osiedla Dębinka oferuje również dokonanie prac remontowych na życzenie kupujących.
Domek składa się z dwóch pięter. Parter podzielony jest na przedpokój, przedsionek, toaletę, salon połączony z otwartą kuchnią i pomieszczenie techniczne. Na piętrze znajduje się mały korytarzyk, łazienka oraz 2, 3 do 4 sypialni, w zależności od projektu klienta. Do tego każdy domek wyposażony jest w przestronne poddasze, garaż wkomponowany w bryłę budynku oraz własny ogródek za domem.

Domy w Dworze Mazowieckim są podłączone do kanalizacji, gazu i prądu i ogrodzone od strony ogródka. Każdy dom jednorodzinny wyposażony jest w balustrady balkonowe i antywłamaniowe drzwi wejściowe.

Przestronne mieszkania w Nowym Dworze Mazowieckim

Oferta Osiedla Dębinka wychodzi na przeciw potrzebom klientów i prowadzi sprzedaż również nowoczesnych mieszkań. Jeśli szukacie państwo mieszkania pod Warszawą położonego w malowniczej, spokojnej okolicy, mieszkanie w Nowym Dworze Mazowieckim spełni państwa oczekiwania.

Mieszkania mazowieckie mają powierzchnię od 64 do 70 m2. Klienci, którzy zdecydują się na zakup mieszkania na pierwszym piętrze będą mieli dostęp do balkonu i poddasza, natomiast mieszkania na parterze otrzymają prosty w aranżacji ogródek. Mieszkania są sprzedawane w bardzo atrakcyjnych cenach!

By uzyskać więcej informacji lub umówić się na oglądanie domu pokazowego, prosimy o kontakt pod numerem: 507 091 363.

Lokalizacja domków w Nowym Dworze Mazowieckim

Osiedle Dębinka położone jest w malowniczym mieście Nowym Dworze Mazowieckim o 600-letniej historii, położonym w odległości 34 km od Warszawy, w kierunku północnym. Zaraz obok osiedla stoi las Dębinka, zwany także Ostoją Nowodworską. Nie bez powodu, bo bliskość okoliczności przyrody zapewnia mieszkańcom osiedla ciszę i błogi spokój. W okolicy znajduje się także Kampinoski Park Narodowy, a w granicach miasta łączą się rzeki Narew, Wisła i Wkra.
Wszystkie te czynniki sprawiają, że mieszkańcy Osiedla Dębinka mogą cieszyć się aktywnym wypoczynkiem na zielonych terenach.

Infrastruktura w okolicy domków w Nowym Dworze Mazowieckim

Domki jednorodzinne i mieszkania na Osiedlu Dębinka mają świetną lokalizację, bo położone są zaledwie o 400 metrów od najbliższego pasażu handlowego. Do tego w okolicy znajdują się placówki edukacyjne, takie jak: przedszkole (440 m), szkoła podstawowa (440m) i gimnazjum (550m). Dodatkowym atutem lokalizacji jest odległość od najbliższego ośrodka zdrowia, która wynosi 440 metrów i kościół w odległości 780 metrów.

Zabytki w okolicy domów w Nowym Dworze Mazowieckim

Największym zabytkiem Nowego Dworu jest Twierdza Modlin, położona przy połączeniu Narwi z Wisłą. Możliwości obronne tego miejsca docenił sam Napoleon Bonaparte, który w grudniu 1806r. postanowił wybudować twierdzę. Twierdza Modlin była w zupełności samowystarczalna, posiadając długi ciąg aprowizacyjny w postaci między innymi: młyna, piekarni i spichlerz.

Poza Twierdzą Modlin w okolicy domów jednorodzinnych na Osiedlu Dębinka jest wiele innych zabytków takich, jak:

 • Brama Księcia Józefa Poniatowskiego,
 • Budynki carskie z XIX wieku,
 • neogotycka wieża ciśnień,
 • koszary obronne, 
 • Czerwona i Biała Wieża,
 • Reduta Napoleona,
 • Port Wojenny Modlin,
 • Kościół Św. Barbary - dawny lazaret,
 • Rawelin,
 • Kościół parafialny p.w. św. Michałą Anioła,
 • Kirkut.
Bliskość wielu zabytków sprzyja edukacji dzieci w zakresie historii Polski, a także stwarza możliwość wycieczek pieszych lub rowerowych w malownicej okolicy.

Komunikacja w okolicy Nowego Dworu Mazowieckiego

Nowy Dwór Mazowiecki znajduje się w odległości zaledwie 34 km od Warszawy, w kierunku północnym, na trasie S7, Warszawa - Gdańsk. Na terenie miasta znajduje się również lotnisko Warszawa/Modlin, znajdujące się 7 km od centrum miasta. Dojazd do lotniska jest możliwy dzięki pociągom i specjalnym kursom Modlin-Busa. Przystanek PKS znajduje się w odległości 100m od osiedla, a dworzec PKP i SKM 1 500 m.

Jeśli zawsze marzyliście państwo o domku poza miastem w malowniczej okolicy, która będzie cieszyć spokojem i ciszą, domki jednorodzinne i mieszkania na Osiedlu Dębinka sprostają państwa wymaganiom i spełnią wszystkie państwa oczekiwania. Gwarantujemy wygodny i nowoczesny budynek, który przy państwa aranżacji stanie się rodzinnym i ciepłym domem, który będzie dla państwa ostoją przez pokolenia.

W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt pod numer: 507 091 363. Zapraszamy również na nasza stronę ww.osiedledebinka.pl

------
Osiedle Dębinka 
Mieszkania Nowy Dwór Mazowiecki

ww.osiedledebinka.pl

kom. 507091363 
Mariusz Jarzębski
e-mail: biuro@osiedledebinka.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Domy mazowieckie
http://osiedledebinka.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »