Firma » Biznes

Zniżki sięgające 90% dzięki współpracy Sodexo z portalem zakupów grupowych Gruper.pl

Sodexo Motivation Solutions, światowy lider w zakresie kompleksowych rozwiązań motywacyjnych podpisał umowę o współpracy z wiodącym portalem zakupów grupowych Gruper.pl.

W jej ramach użytkownicy Kuponów i Kart Podarunkowych Sodexo otrzymają dodatkowy rabat 5% do już istniejących ofert promocyjnych serwisu.  W sumie daje to posiadaczom Kart i Kuponów Sodexo maksymalny rabat 90% na wszystkie oferty portalu.

 

Promocja goni promocje!

W czasach kiedy Klienci są coraz bardziej wymagający, na znaczeniu zyskuje pojęcie „smart shoppingu”. „Smart Shopping”, czyli tzw. „sprytne zakupy”, to znana idea, zapoczątkowana w Stanach Zjednoczonych, dzięki której konsumenci na całym świecie oszczędzają podczas zakupów, a jednocześnie nie rezygnują
z wysokiej jakości zakupionych towarów czy usług.

Jak z miliona ofert, które docierają do nas codziennie wybrać te najbardziej wartościowe? Współpraca Sodexo z Gruper.pl została nawiązana specjalnie po to, aby zagwarantować użytkownikom Kuponów i Kart Sodexo możliwość zakupu fantastycznych ofert w niewiarygodnie niskich cenach. Zniżki sięgające 90% bez względu na to, czy chodzi o wybór restauracji, pubu, kawiarni, fitness klubu lub SPA. Do tego rabaty na sprzęt elektroniczny, kosmetyki czy odzież – idealny pomysł na zrealizowanie świątecznych prezentów. Dzięki współpracy Sodexo z Gruper.pl każdego dnia, w każdym mieście, można znaleźć niezwykłą ofertę zakupów lub spędzenia wolnego czasu w niespotykanej dotąd cenie.

Mechanizm promocji jest bardzo prosty, wystarczy wejść na stronę www.gruper.pl, wyszukać poszukiwany produkt lub usługę, wpisać przy dokonywaniu zakupów kod promocyjny, którym są cztery  ostatnie cyfry numeru Kuponu lub Karty Sodexo i cieszyć się z wybranej oferty z dodatkowym 5% rabatem.

Kupuj sprytnie z Sodexo Motivation Solutions!

Z rozwiązaniami Sodexo Motivation Solutions „sprytne zakupy” stają się proste. Szczególnie dla pracodawców, którzy zastanawiają się, co podarować pracownikom na przykład z okazji Świąt Bożego Narodzenia, by sprawić im przyjemność, trafić w ich gust i zmotywować do dalszej pracy. Szukają prostych
i skutecznych rozwiązań, ale przede wszystkim pragną dobrać takie, które zatrudnione osoby przyjmą
z entuzjazmem.
Optymalne w tej sytuacji są oferowane przez Sodexo Kupony Podarunkowe oraz Karta Podarunkowa. Wartość nominalna Kuponu czy Karty to jedynie część prezentu. Każde z rozwiązań oferuje szereg dodatkowych korzyści, które sprawią, że pracownik w rzeczywistości dostanie znacznie więcej, niż tylko wartość nominalną nagrody.

 

Warto być ekspertem w dziedzinie gospodarowania firmowym czy domowym budżetem. Polscy klienci już przekonali się czym jest smart shopping i coraz więcej osób zaczyna dostrzegać alternatywę rozsądnego gospodarowania pieniędzmi. Dzięki bogatej ofercie rozwiązań Sodexo Motivation Solutions, jak również stale poszerzanej sieci partnerów „sprytne zakupy” stają się nie tylko łatwe, ale i przyjemnie.

 

 

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:

Marta Rakoczy

ConTrust

m.rakoczy@contrust.pl

GSM: + 48 605 073 929

Tel. +48 22 402 48 68

 

Filozofia Sodexo

Jakość  Codziennego Życia odgrywa ważną rolę w indywidualnym rozwoju każdego człowieka oraz w działalności organizacji. Bazując na takim przekonaniu Sodexo, od chwili założenia firmy przez Pierre’a Bellon’a w 1966 roku, jest strategicznym partnerem dla firm i instytucji, które kładą nacisk na efektywność, lojalność i dobre samopoczucie pracowników oraz partnerów biznesowych. Z wielką pasją 380 000 pracowników Sodexo w 80 krajach, każdego dnia projektuje, zarządza i dostarcza unikalne usługi w zakresie kompleksowych rozwiązań usług dla nieruchomości (Sodexo On-site Service Solutions) oraz w zakresie kompleksowych rozwiązań motywacyjnych (Sodexo Motivation Solutions). Sodexo stworzyło nową formę usług dla przedsiębiorców, które nie tylko zapewniają rozwój oraz samorealizację pracowników, ale również przyczyniają się do rozwoju gospodarczego, ekonomicznego i środowiskowego społeczności lokalnych, regionów i całych państw, w których Sodexo funkcjonuje.

 

Sodexo w liczbach  (dane z 31 sierpnia 2011)


Grupa Sodexo na świecie

16 miliardów euro skonsolidowanego dochodu

413 000 pracowników                                                

22 pozycja na liście największych pracodawców

80 krajów

33 400 placówek

50 milionów konsumentów dziennie

 

 

 

 

Sodexo On-site Service Solutions w Polsce
5 800 000 obsługiwanej powierzchni (m2)
5 000 zatrudnionych pracowników
2 600 obsługiwanych mniejszych jednostek
420 Klientów

400 obsługiwanych nieruchomości

140 restauracji i obsługiwanych jednostek służby zdrowia

 

Sodexo Motivation Solutions w Polsce

40 000 Klientów

3 000 000 użytkowników naszych rozwiązań rocznie

50 000 punktów usługowo-handlowych współpracujących
z Sodexo Motivation Solutions w całej Polsce.


 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ConTrust
http://contrust.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »