Dom » Ogrody

Zwierzęta na tarasie lub balkonie - czy są bezpieczne?

Zwierzęta na tarasie lub balkonie - czy są bezpieczne?
Zobacz więcej zdjęć »
Ponieważ w wielu domach mieszkają zwierzaki warto o nich pamiętać przy budowie tarasu lub balkonu, bo to miejsce wypoczynku również dla nich, szczególnie w okresie wiosenno-letnim.

Posiadając kota czy psa musimy pomyśleć o odpowiednim zagospodarowaniu tarasu i komfortowym podłożu.

Deski kompozytowe Teraso są bezpieczne, nie posiadają drzazg i mają właściwości antypoślizgowe, dzięki temu nasze zwierzaki mogą spokojnie się relaksować i bawić, nie grozi im poślizg (jak zdarza się to często na panelach czy kafelkach). Deska kompozytowa jest materiałem o bardzo wysokiej wytrzymałości i odporności na zarysowania , a więc nasi milusińscy nie zniszczą tarasu pazurami czy zębam.

Warto też pamiętać o tym, że psy czy koty podczas zabawy na podwórku często przynoszą trawę lub ziemię na łapach, do tego pozostawiają dużo sierści, szczególnie w okresie linienia. Ponieważ taras z desek kompozytowych wystarczy tylko spłukać wodą, sprzątanie po zwierzakach jest łatwe i sprawne.

Deski tarasowe Teraso są odporne na wilgoć, nic więc się nie stanie gdy zwierzaki rozleją wodę: kompozyt jej nie wchłonie, nie rozwiną się więc żadne grzyby czy pleśń.

Deska kompozytowa to materiał, który łączy funkcjonalność z estetyką, komfortem i bezpieczeństwem. Posiadając taras z kompozytu możemy być pewni, że wybraliśmy trwały materiał na lata, bezpieczny dla jego użytkowników, także tych czworonożnych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Teraso. Deski tarasowe.
http://www.teraso.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »