Firma » Praca

Uprawnienia zawodowe dla elektryków

Uprawnienia zawodowe dla elektryków O dodatkowe uprawnienia, których do wyboru jest bardzo wiele, ma prawo ubiegać się każdy elektryk. Dzisiaj najpopularniejsze wśród elektryków są zdecydowanie uprawnienia eksploatacyjne, na drugim miejscu plasują się natomiast uprawnienia budowlane.

Hausengel wprowadza delegowanie - umowy zlecenie

Wolny wybór opiekunek

Adaptacja pracowników – nie tylko dla nowych

Adaptacja pracowników – nie tylko dla nowych Osoby, które rozpoczynają pracę w nowej firmie, potrzebują czasu oraz wsparcia, by poznać zasady panujące w nowym miejscu i nauczyć się wykonywać swoją pracę zgodnie z oczekiwaniami pracodawcy. To w ich przypadku najczęściej mówi się o koniecznej adaptacji. A co z osobami, które np. awansowały?

Sektor bezpieczeństwa IT traci potencjał, nie dając szansy pokoleniu cyberentuzjastów

Sektor bezpieczeństwa IT traci potencjał, nie dając szansy pokoleniu cyberentuzjastów Z nowego badania przeprowadzonego przez Kaspersky Lab wynika, że sektor bezpieczeństwa IT ignoruje całe pokolenie cyberobrońców.

Jakie są obowiązki pracodawcy?

Jakie są obowiązki pracodawcy? Jakie są obowiązki pracodawcy wobec pracownika?

Cechy idealnego pracownika

Cechy idealnego pracownika Jakie są cechy idealnego pracownika?

Jak szukać pracowników z Ukrainy?

Jak szukać pracowników z Ukrainy? Wielu pracodawców stawia na pracowników z Ukrainy. Jak znaleźć tych najlepszych?

Polacy najbardziej zestresowanymi pracownikami

Polacy najbardziej zestresowanymi pracownikami Wiek jest postrzegany przez europejskich pracowników jako największa przeszkoda w rozwoju kariery zawodowej

Efektywna i szybka nauka, czyli jak uczyć się skutecznie

Efektywna i szybka nauka, czyli jak uczyć się skutecznie Każdy człowiek uczy się całe życie. Z tego względu warto przyswoić sobie pewne techniki, które sprawią, iż proces nauki będzie stanowił dla nas mniejszy wysiłek i będzie sprawiał przyjemność. Wielu ludzi nie zdaje sobie nawet sprawy z faktu, że się czegoś uczy.

Agencje pracy a bezrobocie

Agencje pracy a bezrobocie Pracować gdzieś trzeba.

Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »