Technologie » Internet

3 miliony odwiedzin Okazje.info

Jedna z największych polskich porównywarek cen – Okazje.info – przekroczyła w listopadzie poziom 3 milionów odwiedzin miesięcznie. Aktualny zasięg porównywarki to 6,4 % (Megapanel, sierpień 2010). Tym samym Okazje.info są w czołówce najszybciej rozwijających się serwisów ecommerce w Polsce.

Okazje.info wystartowały 5 listopada 2007 roku, gdy rynek porównywarek cen wydawał się zapełniony.

Dziś Okazje.info współpracują z ponad 1700 sklepów, prezentując 7 mln ofert. W ciągu ostatniego roku oglądalność porównywarki wzrosła o 52 %, a w listopadzie 2010 odnotowano ponad 3 miliony wizyt.

Korzyści z rosnącej popularności serwisu odczuwają przede wszystkim współpracujące z porównywarką sklepy - strumień ruchu generowanego sklepom wzrósł w ciągu roku o 209%. A dzięki wprowadzonemu programowi SPO (Strategia Pozycjonowania Ofert) partnerzy Okazje.info zyskali większą elastyczność i lepszą kontrolę nad wyświetlającą się ofertą.

- Zmieniamy się, dostosowując serwis do potrzeb naszych klientów i użytkowników. To dla nich rozwijamy obecne i tworzymy nowe funkcjonalności, dążąc do maksymalizacji ich wygody i korzyści przy podejmowaniu decyzji zakupowych - mówi Piotr Broniarczyk, CEO Okazje.info.

Do końca 2010 roku Okazje.info planują na stałe wejść do czołówki polskich porównywarek, stając obok rynkowych liderów - Ceneo i Nokautu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Porównywarka cen Okazje.info
http://www.okazje.info.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 5 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »