Technologie » Telekomunikacja
6 wskazówek jak chronić swój telefon z Androidem
Zobacz więcej zdjęć » |
Wskazówka #1: Kup szkło hartowane i wytrzymałego case’a
Nic nie zawiedzie Cię tak jak okropna rysa na samym środku Twojego błyszczącego nowego telefonu.
via GIPHY
Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:
Kiedy na Twoim nowym telefonie pojawi się rysa
Wskazówka #2: Optymalnie ładuj swój telefon
Wszyscy wiemy, co się dzieje, kiedy rozładuje się telefon. Większość ekspertów rekomenduje trzymanie telefonów naładowanych w 40-80%. Częstsze podładowywanie telefonu zamiast całonocnego ładowania do pełna pozwala na utrzymanie zdrowej baterii przez dłuższy czas.
via GIPHY
Kiedy Twój telefon się rozładuje
Wskazówka #3: Aktualizuj system w telefonie
Aktualizuj system operacyjny na swoim telefonie, by mieć najnowszą wersję zawsze wtedy, kiedy jest dostępna. Najnowsze wersje przynoszą naprawę błędów dla lepszej wydajności i większego bezpieczeństwa.
via GIPHY
O tak! Czas skopać kilka…
Wskazówka #4: Unikaj zapychania telefonu niepotrzebnymi aplikacjami
Jeśli Google Play posiada 100 tysięcy darmowych aplikacji, nie musisz ich wszystkich instalować na telefonie. Trzymanie aplikacji, z których korzystasz bardzo rzadko lub wcale, pożera pamięć urządzenia, co automatycznie go spowalnia.
Co dzieje się jak zapchasz telefon? To.
Wskazówka #5: Wyluzuj
Fajny telefon to zdrowy telefon. W słoneczny dzień nie zostawiaj go w samochodzie i korzystaj z niego w cieniu, kiedy to tylko możliwe. Używanie telefonu w słońcu wymaga maksymalnego rozjaśnienia ekranu, co z kolei nagrzewa telefon. W przypadku dłuższych rozmów wybieraj słuchawki. Dobrym pomysłem jest także przechowywanie telefonu w raczej otwartych przestrzeniach zamiast w ciasnych miejscach, takich jak kieszenie, torby, itp.
via GIPHY
Musisz się ochłodzić, kolego
Wskazówka #6: Chroń Androida przed wirusami i innymi zagrożeniami z Internetu
Od zniszczenia danych do kradzieży, wirus może zrujnować wszystko, co dobre w Twoim telefonie. Zatem, by uniknąć sytuacji, w której Twój telefon jest przejęty przez zainfekowaną lub szkodliwą aplikację – zaopatrz się w niezawodne mobilne oprogramowanie zabezpieczające, jak np. Quick Heal Mobile.
via GIPHY
A tak hakuję Twój słodki, mały telefonik
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Nadesłał:
Barbara Trepka
|
Komentarze (0)