Firma » Biznes

ACTION EU autoryzowanym dystrybutorem firmy Allied Telesis w Niemczech

ACTION S.A. wykonując kolejny krok w stronę poszerzania swojej działalności na niemieckim rynku, podpisała umowę dystrybucyjną z firmą Allied Telesis. Jest to przypieczętowanie wieloletniej współpracy obu przedsiębiorców w Polsce. Umowa obejmuje przełączniki oraz konwertery mediów i karty sieciowe.

Pozyskiwanie nowych partnerów handlowych w Niemczech jest obecnie jednym z najważniejszych punktów strategicznych ACTION S.A. Dzięki temu klienci ACTION EU zyskują dostęp do wciąż poszerzającej się oferty najlepszych produktów i najbardziej konkurencyjnych cen.

Bardzo cieszy nas poszerzanie współpracy z firmami, z którymi dotąd pracowaliśmy tylko na polskim rynku. Najnowsza umowa dystrybucyjna z Allied Telesis pozwoli nam zaoferować klientom najlepsze rozwiązania sieciowe - powiedział Maurice Kurlandia, Product Manager w ACTION Europe GmbH.

Allied Telesis to światowy lider w dostarczaniu bezpiecznej infrastruktury sieciowej. Firma jest reprezentowana na całym świecie i zapewnia niezawodne rozwiązania dla usług transmisji danych.

Znaleźliśmy idealnego partnera. Rozszerzenie współpracy z ACTION tym razem na niemieckim rynku to dla nas dodatkowe zamówienia na nasze rozwiązania. Dzięki temu możemy zaoferować klientom lepszą dostępność i wygodną dostawę - wyjaśnia Piero Bottini, Program Manager w Allied Telesis.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Action S.A.
http://www.action.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »