Firma » Biura

Adgar Poland powiększy kompleks biurowy Adgar Plaza na warszawskim Służewcu

Adgar Poland powiększy kompleks biurowy Adgar Plaza na warszawskim Służewcu
Zobacz więcej zdjęć »
Po sierpniowym przejęciu biurowca Renaissance Tower na warszawskiej Woli, Adgar Poland nie zwalnia tempa.Tym razem spółka zwiększyła swój stan posiadania w biznesowej części Służewca. Na działce o powierzchni niemal 7 tys. mkw, usytuowanej przy ul. Marynarskiej 10, w bezpośrednim sąsiedztwie istniejącego kompleksu Adgar Plaza, powstanie kolejny nowoczesny budynek biurowy.

Dotychczasowym właścicielem działki przy Marynarskiej 10 był bank Pekao S.A. Usytuowany na niej budynek jest doskonale znany wszystkim pracownikom i mieszkańcom Służewca – jego wygodna lokalizacja zapewnia bowiem widoczność z głównej arterii komunikacyjnej przy zjeździe z trasy S79 przy warszawskim lotnisku Okęcie.  Zakup działki w tak newralgicznym miejscu jest jednym z najciekawszych, tegorocznych ruchów inwestycyjnych na mokotowskim rynku nieruchomości komercyjnych.  Zgodnie z planami Adgar Poland, na działce powstanie nowy biurowiec, który znacząco powiększy ofertę dewelopera w tej części Warszawy. Działka sąsiaduje z kompleksem trzech budynków biurowych (o łącznej powierzchni 39 tys. mkw) już należących do spółki: Adgar Plaza A i B oraz Adgar Plaza One.

„Perspektywa rozwoju Służewca jest bardzo obiecująca, a ukończone inwestycje drogowe i komunikacyjne istotnie wzmocniły jego potencjał biznesowy i mieszkaniowy. Synergia obu tych funkcji urbanistycznych, charakterystyczna dla nowoczesnych i dobrze zarządzanych aglomeracji, w naszych decyzjach inwestycyjnych ma kluczowe znaczenie. Rola Adgar Poland nie kończy się bowiem na zapewnieniu wygodnych, przyjaznych i elastycznych warunków pracy w biurowcach spółki. Dbamy również o aspekt wielofunkcyjności naszych budynków, by lokalna społeczność mogła korzystać w nich z wielu pozabiurowych usług. Obecność żłobków, przedszkoli, sklepów, kawiarni, restauracji czy klubów fitness w naszych nieruchomości pozwala tworzyć przestrzeń, która tętni życiem również po godzinach pracy biurowej, a dodatkowo wpisuje się w trend tzw. 15-minutowych miast” – mówi Michael Mevorach, Country Manager, Adgar Poland. Poza nieruchomością przy Marynarskiej 10, Adgar Poland zakupił w ostatnim czasie również mniejszą działkę (750 mkw), położoną pomiędzy nową inwestycją, a Adgar Plaza One. Zakup parceli konsoliduje dostępną powierzchnię oraz umożliwi zachowanie spójności funkcjonalnej oraz wizualnej całego kompleksu Adgar Plaza.

Budynek biurowy, który powstanie w przyszłości przy ul. Marynarskiej 10, będzie już czternastym w portfelu warszawskich nieruchomości spółki. Ich łączna powierzchnia na dziś wynosi 140 tys. mkw.

Więcej o Adgar Poland: https://www.adgar.pl/Adgar PolandRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 5 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »