Firma » Bankowość

Alior Bank uruchamia internetowy kantor walutowy

Alior Bank udostępnia nową usługę - pierwszy bankowy Kantor Walutowy online, który oferuje korzystne warunki wymiany walut oraz wygodę i bezpieczeństwo transakcji. Z usług kantoru mogą skorzystać klienci indywidualni, osoby prowadzące własną działalność gospodarczą oraz firmy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Alior Bank uruchamia Kantor Walutowy, który umożliwia wymianę walut 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, bez konieczności wychodzenia z domu. Korzystanie z usług Kantoru Walutowego jest bardzo proste. Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie http://kantor.aliorbank.pl oraz dokonać przelewu dowolnej kwoty na otwierany rachunek w celu potwierdzenia swoich danych. Dotychczasowi klienci Alior Banku zrobią to jeszcze szybciej - umowę potwierdzą SMS-em.
Z usług kantoru mogą również skorzystać klienci biznesowi, którzy podpiszą w oddziale Banku umowę ramową. Po rejestracji w usłudze automatycznie otwierane są bezpłatne rachunki
w odpowiednich walutach.

 

„Internetowy Kantor Walutowy Alior Banku oferuje najkorzystniejsze kursy walut wśród banków. Co więcej, dzięki kartom debetowym, wydawanym do rachunków walutowych, klienci mogą oszczędzić na przewalutowaniach podczas płatności w zagranicznych sklepach internetowych, hotelach czy restauracjach” – mówi Tomasz Wróblewski, Dyrektor Departamentu Zarządzania Ryzykiem Finansowym w Alior Banku.


Kantor Walutowy Alior Banku umożliwia bezpłatną wymianę 13 walut w czasie rzeczywistym (pieniądze natychmiast pojawiają się na rachunku klienta). Dodatkowo, użytkownicy serwisu mogą za darmo przelać wymienione środki na dowolny rachunek w kraju lub za granicą. Klienci mogą również wypłacić złote, euro, dolary amerykańskie, franki szwajcarskie lub funty brytyjskie
w dowolnym z ponad 200 oddziałów Alior Banku.


Bezpłatna karta debetowa bez kosztów przewalutowania

Do rachunków w euro, dolarach amerykańskich i funtach brytyjskich może być wydana bezpłatna karta debetowa wyposażona w technologię MasterCard® PayPassTM. Karta umożliwia dokonywanie płatności internetowych i zbliżeniowych, płacenie w sklepach czy hotelach podczas wyjazdów zagranicznych oraz wypłacanie gotówki z rachunku w danej walucie bez dodatkowych kosztów przewalutowania!

 

Kantor dostępny w telefonach i na tabletach

Alior Bank przygotował również wersję light serwisu, która umożliwia korzystanie z Kantoru Walutowego w dowolnym miejscu i czasie za pomocą telefonów komórkowych oraz tabletów. Dzięki powiadomieniom o zmianach kursów walut i realizacji zleceń, przesyłanym
za pośrednictwem SMS-ów lub wiadomości e-mail, klienci mogą na bieżąco otrzymywać aktualne dane dotyczące ich rachunków.

 

Tańsze waluty dla osób spłacających kredyty hipoteczne

Dzięki kilku wariantom zleceń wymiany, pozwalającym na automatyczny zakup waluty
po żądanym kursie bez konieczności obserwacji notowań na bieżąco, Kantor Walutowy pozwala m.in. na zmniejszenie raty kredytu walutowego. Wystarczy wskazać niezbędne parametry,
tj. rodzaj transakcji, kwotę, walutę, kurs wymiany, datę transakcji oraz dokładną datę ważności dyspozycji. Zlecenie jest realizowane, jeśli zostanie osiągnięty zadeklarowany poziom kursu wymiany. W przeciwnym wypadku, zlecenie może dojść do skutku po kursie z dnia i godziny transakcji, o ile taką opcję wybierze klient.

  Więcej informacji o Kantorze Walutowym na stronie: http://kantor.aliorbank.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

United PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 3 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »