Dom » Budownictwo

AM Okna inwestuje w moce produkcyjne i ekologię

AM Okna inwestuje w moce produkcyjne i ekologię
Zobacz więcej zdjęć »
AM Okna w zeszłym roku otworzyła nową halę produkcyjną o powierzchni ponad 5 tys. mkw. Zainstalowana została w niej linia do produkcji okien marki Stürtz (między innymi zgrzewarka czterogłowicowa i centrum tnąco-obróbcze). W ten sposób produkcja jest praktycznie automatyczna, co pozwoliło przede wszystkim wyeliminować błędy ludzkie powstające w trakcie procesu produkcyjnego.

Ta inwestycja , wpłynęła znacząco na podwyższenie jakości okien. Dzięki tym działaniom udało się zwiększyć moce produkcyjne o ok. 30 proc.

AM Okna przygotowały plan inwestycyjny obliczony na cztery lata. Firma właśnie zakończyła pierwszy etap inwestycji, rozpoczęty w 2020 r., wówczas kupiła halę produkcyjną. Przedsiębiorstwo planuje również kolejne etapy rozbudowy linii produkcyjnej.

Producent planuje także inwestycje ekologiczne – już w maju zbuduje farmę fotowoltaiczną. Będzie ona umieszczona na powierzchni dachu zakładu produkcyjnego. Początkowa moc farmy będzie wynosiła ok. 50 kW, jednak firma zamierza rozbudować moce o kolejne 50 kW. Energię, która będzie uzyskiwana z farmy, producent wykorzysta na własne potrzeby.

AM Okna
press boxRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »