Firma » Reklama

Arkady Wrocławskie i Wiosna Kolorowych Zakupów

Arkady Wrocławskie i Wiosna Kolorowych Zakupów
Zobacz więcej zdjęć »
„Wiosna Kolorowych Zakupów” to hasło promujące nową kampanię centrum handlowego Arkady Wrocławskie. Eksplozja barw, debiut kolekcji wiosennych oraz radość z zakupów to znaki rozpoznawcze rozpoczętej kampanii.

Wiosna inspiruje i prowokuje do zmian. Również tych związanych z wyglądem oraz zawartością szafy. Intensywne kolory, łączące się w ostrym kontraście jak np. zestaw czerwieni z różem lub kobalt z pomarańczem pojawiły się w wiosennych kolekcjach wszystkich kluczowych projektantów mody. Po stonowanej palecie beżów i szarości, która dominowała jesienią i zimą, to prawdziwa rewolucja. Wiosenna oferta wymaga „nowego otwarcia”, ponieważ jest to idealna pora roku, która sprzyja zmianom.

Dlatego, Arkady Wrocławskie zdecydowały się nawiązać w swojej kampanii do najświeższych światowych trendów i przenieść je na przyjazny grunt wygodnych zakupów w nowoczesnym centrum handlowym.

Nowe kolekcje zostały przygotowane z myślą o aktywnych kobietach, które łączą pracę z życiem rodzinnym, pozostając jednocześnie w ciągłym kontakcie z nowinkami ze świata mody. Ale „nowe otwarcie” dotyczy również asortymentu prezentowanego w ofercie sklepów z dodatkami i akcesoriami (uwagę zwracają torebki o nasyconych barwach – hit sezonu), wyposażeniem mieszkań oraz odzieżą i akcesoriami sportowymi.

Kampania „Wiosna Kolorowych Zakupów” wystartowała 15 lutego i potrwa do 27 marca. W jej ramach zaplanowano wydanie specjalnego folderu promującego wybrane kolekcje, akcję z okazji Międzynarodowego Dnia Kobieta 8 marca (wręczanie kwiatów Klientkom Arkad Wrocławskich) oraz wydarzenie z cyklu Metamorfozy „Arkady Look” - 12 marca. Ta ostatnia impreza będzie miała charakter aktywnego spotkania z modą, urodą i stylem. Klientki będą mogły skorzystać z konsultacji oraz porad przygotowanych przez profesjonalistów reprezentujących takie dziedziny jak: sztuka wizażu i makijażu, fryzjerstwo, stylizacja ubiorów oraz łączenie kolorów, kosmetyka i modelowanie sylwetki.

Arkady Wrocławskie – Tu każda chwila cieszy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

patrycja.gowienczyk@fabrykaidei.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 9 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »