Dom » Budownictwo

Atrium Geo - nowoczesny azyl w sercu metropolii

Atrium Geo - nowoczesny azyl w sercu metropolii
Zobacz więcej zdjęć »
Atrium Geo, gotowa, kameralna inwestycja Grupy Deweloperskiej GEO w Katowicach, jest odpowiedzią na potrzeby mieszkańców aglomeracji śląskiej. Położona jest w spokojnej dzielnicy Brynów, a zarazem dzięki doskonałej infrastrukturze komunikacyjnej umożliwia szybki dojazd do ścisłego centrum Katowic.

Atrium Geo to nowoczesna inwestycja zlokalizowana przy ul. Rolnej na granicy dwóch katowickich dzielnic Brynów i Ligota, w lokalizacji coraz bardziej pożądanej wśród osób planujących kupno mieszkania na rynku pierwotnym. Kameralny kompleks mieszkalny zrealizowany przez Grupę Deweloperską GEO będzie docelowo składał się z dwóch czteropiętrowych budynków, w których dostępnych będzie 120 lokali 2-, 3- i 4-pokojowych o zróżnicowanych metrażach od 47 mkw. do 89 mkw. Aktualnie w sprzedaży są mieszkania w pierwszym, już zrealizowanym budynku. Większość mieszkań parterowych posiada ogródki przydomowe, natomiast lokale na wyższych kondygnacjach – balkony. Pomiędzy stojącymi naprzeciw siebie budynkami powstanie też dziedziniec – atrium, miejsce wypoczynku i relaksu w otoczeniu ogrodowej zieleni, dostępne wyłącznie dla mieszkańców.

- Naszą katowicką inwestycję wyróżniają nie tylko nowoczesny i kameralny styl, lecz również doskonałe położenie i skomunikowanie z centrum miasta oraz z innymi miastami śląskiej aglomeracji – podkreśla Agnieszka Glanowska, dyrektor sprzedaży i marketingu Grupy Deweloperskiej GEO. - W okolice dworca kolejowego w Katowicach samochodem lub środkami komunikacji miejskiej można dojechać już w dziesięć minut. Położenie nieopodal autostrady A4 oraz innych tras wyjazdowych miasta pozwala na szybkie dotarcie do Krakowa, Cieszyna, czy Bielska-Białej.

Zaletą Atrium Geo na Brynowie jest również łatwa dostępność różnorodnych terenów rekreacji i wypoczynku. W bezpośrednim pobliżu osiedla znajduje się ulubiony przez mieszkańców miasta Park Kościuszki oraz basen i korty tenisowe MOSiR-u, nie brakuje też ważnych obiektów użyteczności publicznej, takich jak przedszkola, szkoły, apteki i sklepy.

- Walory tej inwestycji docenią z pewnością zarówno single, jak i rodziny z dziećmi – mówi Agnieszka Glanowska. - Każda z tych grup znajdzie w kompleksie przy ulicy Rolnej dobre miejsce do życia, Atrium Geo powstało bowiem jako odpowiedź na zmieniające się potrzeby mieszkańców Śląska. Z jednej strony osiedle jest wygodnym i nowoczesnym azylem, osobistym miejscem relaksu. Z drugiej zaś strony, dzięki położeniu daje możliwość mieszkania na wyciągnięcie ręki od tętniącej życiem i możliwościami metropolii.

Walory Atrium Geo na Brynowie będzie można poznać osobiście w trakcie Dnia Otwartego, który odbędzie się w najbliższą sobotę 29 września. W godzinach od 10:00 do 15:00 na gości osiedla przy ul. Rolnej czekać będą specjaliści Grupy Deweloperskiej GEO. Wszyscy odwiedzający inwestycję będą mogli obejrzeć kompletnie urządzone mieszkanie wzorcowe, zwiedzić gotowe budynki Atrium Geo oraz skosztować niespodzianki – dobrej kawy oraz słodyczy.  

Dzień Otwarty w Atrium Geo, ul. Rolna 17/2 - sobota 29 września 2012 r., godz. 10:00-15:00.

O Grupie Deweloperskiej GEO:

Grupa GEO to holding 13 spółek, z których najstarsza rozpoczęła działalność w Krakowie w 1988 roku jako jedna z pierwszych prywatnych firm w branży deweloperskiej w Polsce. W 1992 roku Bank Światowy i polski rząd testowali w GEO system kredytów hipotecznych, przed wprowadzeniem go w budownictwie wielorodzinnym w naszym kraju.

Grupa ma na swoim koncie ponad 70 inwestycji, a w nich około 3500 mieszkań. Obecnie działa na trzech rynkach: krakowskim, wrocławskim i katowickim, gwarantując klientom wieloletnie doświadczenie w branży, najwyższą jakość oferowanych produktów oraz fachową  i rzetelną obsługę.

Geo jest członkiem Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań oraz Polskiego Związku Firm Deweloperskich, konsekwentnie uczestniczy też w programie „Biała Lista Firm”, poddając się weryfikacji pod względem stosowania zasad rzetelnego biznesu.

Aktywna i profesjonalna działalność Grupy znajduje uznanie w konkursach branżowych, w których Geo jest laureatem wielu prestiżowych nagród, takich jak  „Krakowski Mieszkaniowy Deweloper Roku” czy „Budowa Roku” PZITB.

Spółki tworzące Grupę to: Geo, Mieszkanie i Dom Sp. z o. o., Geo Developer Sp. z o. o., Geo Domator Sp. z o.o., Geo Invest S.A., Budland Sp. z o.o., Property Profit Sp. z o.o., Geo Projekt 1 Sp. z o.o., Geo Projekt 2 Sp. z o.o., Geo Projekt 3 Sp. z o.o., Geo Projekt 1 Sp. z o.o. Spółka Komandytowa, Geo Projekt 2 Sp. z o.o. Spółka Komandytowa, Geo Projekt 3 Sp. z o.o. Spółka Komandytowa, Geo Medical Sp. z o.o.

http://www.geogrupa.pl/

Kontakt dla mediów:

Jerzy Piątek
Specjalista ds. PR
tel.: +48 71 33 70 686
fax: +48 71 33 70 685
jerzy.piatek@prtime.pl

PR time
al. Wiśniowa 33
53-137 WrocławRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Grupa Deweloperska Geo
http://www.geogrupa.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »