Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

BABY ONE

BABY ONE
Zobacz więcej zdjęć »
Linia Baby One to praktyczne produkty, ułatwiające codzienne życie rodzicom i ich dzieciom. Sympatyczna ośmiorniczka to ich znak rozpoznawczy.

„Baby One" Wanienka dziecięca z odpływem

Profilowana wanienka dla noworodków i niemowląt, idealna od pierwszych dni życia. Profilowane wnętrze z podparciem na plecy dziecka i wypustką, uniemożliwiającą jego zsunięcie się pod wodę, pozwala na bezpieczne utrzymanie malucha w wodzie. Dziecku zapewnia możliwość poleżenia swobodnie w ciepłej kąpieli, a rodzicowi swobodne użycie rąk przy jego myciu.

Po drugiej stronie wanienki jest miejsce na przełożenie dziecka w celu umycia mu pupy i pleców lub posadzenie starszego niemowlęcia.

Po bokach znajdują się półeczki na mydło i gąbkę lub myjkę.

Ośmiornica na dnie wanienki to guma antypoślizgowa, zapewniająca dziecku większe bezpieczeństwo w czasie kąpieli.

Wanienka posiada także odpływ z korkiem, który ułatwia wylewanie wody bez jej rozchlapywania i przechylania ciężkiej, pełnej wanienki.  

Pojemność 35 L

Wymiary 78 cm x 48 cm x 25 cm 

Cena: 36,80 zł

 

„Baby One" Podnóżek

Przenośny, lekki i stabilny podest, o wszechstronnym zastosowaniu w domu, w którym jest małe dziecko. 

Może służyć początkowo jako podnóżek dla mamy przy karmieniu niemowlęcia. Jest także bardzo pomocny przy wstawaniu z wysokiego łóżka po porodzie. 

Kiedy dziecko dorasta, służy mu jako podwyższenie przy korzystaniu z dużej umywalki, toalety lub wanny. Pomaga przy wchodzeniu na wysokie krzesełko do jedzenia, sięgnięciu na stół lub wyższą półkę z zabawkami. Może także służyć jako mały taboret. Dzięki niemu mieszkanie dostosowane do wysokich dorosłych staje się bardziej przyjazne dla małego dziecka, a dziecko może być bardziej samodzielne i mniej angażować rodziców do pomocy w prostych czynnościach. 

Kiedy dziecko już go nie potrzebuje, z powodzeniem staje się uniwersalnym sprzętem domowym dla wszystkich – do sięgania na wysokie szafki w kuchni, górną półkę z książkami, wymiany żarówki – czy po prostu wygodnym podnóżkiem do pracy lub oglądania telewizji.  

Podest ma wierzch pokryty antypośligową gumą, jest nią także zabezpieczony od spodu, dzięki czemu jest bezpieczny, nie przesuwa się i nie ma ryzyka poślizgnięcia się stopy na podeście – np. w mokrej łazience, na mokrych kafelkach w kuchni. 

Ma wygodne uchwyty z boków, ułatwiające jego swobodne przenoszenie z miejsca na miejsce – tam, gdzie jest akurat potrzebny. Jest solidny (bez trudu utrzyma dorosłego mężczyznę), ale też lekki, więc dziecko może przenieść go bez trudu.  

Cena: 19,00 zł

  „Baby One” Nocnik antypoślizgowy

Duży, wygodny nocnik z oparciem. Idealny dla młodych użytkowników, którzy cenią sobie chwile relaksu na nocniku i lubią umilać sobie ten czas lekturą lub oglądaniem telewizji. W międzyczasie może służyć także jako mały, stabilny fotelik. Sprawdza się świetnie w początkach nauki nocnikowania, kiedy posiedzenia bywają z natury rzeczy dosyć długie. Wygodny nocnik jest wówczas ważny, aby nie zniechęcić dziecka do nauki.  

Wyjmowana wkładka to bardzo funkcjonalne rozwiązanie, dzięki któremu pozbywanie się zawartości i czyszczenie jest znacznie ułatwione. Można to zrobić nawet w małej umywalce w toalecie, bez potrzeby noszenia i mycia całego, dużego nocnika.  

Antypoślizgowa guma w podstawie nocnika zapobiega jego przesuwaniu po śliskiej podłodze, co zwiększa bezpieczeństwo dziecka w czasie siadania i wstawania. Chroni także podłogę przed zarysowaniem i uszkodzeniem w przypadku małych amatorów jeździectwa.  

Kolory: niebieski (z białą gumą), różowy (z białą gumą), biały (z niebieską gumą) 

Cena: 17,45 zł Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KaMODUS www.kamodus.pl
http://www.kamodus.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »