Firma » Bankowość

Bank BPH: Teraz oferuje kredyt hipoteczny z prowizją 0%

Bank BPH: Teraz oferuje kredyt hipoteczny z prowizją 0%
Zobacz więcej zdjęć »
Ostra walka o klienta na rynku produktów bankowych umożliwiających zakup mieszkania poprzez korzystny kredyt hipoteczny trwa. Teraz interesującą ofertę wysunął Bank BPH obniżając prowizję za udzielenie kredytu hipotecznego w PLN o 0,6 punktu procentowego.

Po zaktualizowaniu oferty kredytu hipotecznego Banku BPH a więc obniżce, aktualna marża wynosi 2,9% kwoty udzielonego kredytu. Bank BPH zejdzie z prowizji do 0% o ile klient zdecyduje się na dołączenie do ubezpieczenia od ryzyka utraty stałego źródła dochodu i ubezpieczenia na życie. Po takim zabiegu kredytobiorca uzyska znacznie korzystniejsze warunki, co przekłada się na niższe koszty kredytu.

Marżę kredytu hipotecznego w PLN Bank BPH proponuje w wysokości 0,9% o ile kredytobiorca otworzy jedno z kont osobistych w tym banku: Kapitalne Konto lub Sezam Max. Jest to najniższy poziom marży a więc 0,9% w tym banku, możliwy do osiągnięcia o ile skorzystamy z dwóch promocji, postępując zgodnie z sugestiami doradcy finansowego. Warto zwrócić uwagę, że konto musi być założone przed dniem złożenia w Banku wniosku o wypłatę pierwszych środków kredytu. Ponadto trzeba zadeklarować, że na konto będą wpływały środki z tytułu dochodów zadeklarowanych we wniosku o udzielenie kredytu hipotecznego. Co ważne muszą zrobić to wszystkie osoby wymienione we wniosku o kredyt hipoteczny na podstawie, którego Bank BPH dokonał oceny zdolności kredytowej. Po pierwszym roku ubezpieczenia marża zostanie obniżona o kolejne 0,2 p.p o ile kredytobiorca przedłuży ubezpieczenie na życie oraz od wypadku w przypadku utraty zdolności do pracy.

Bardzo pomocny we wszystkich formalnościach związanych z kredytem hipotecznym jest doradca dedykowany, który klientom Bank BPH pomoże szybko i bezpiecznie przejść cały ten skomplikowany proces. Ponadto Bank BPH umożliwił kontakt z doradcą hipotecznym poprzez innowacyjną technologię wideokonferencję, która przeprowadzana jest w wysokiej rozdzielczości. Niestety tylko w wybranych placówkach: Piaseczno, Płońsk, Otwock, Legionowo, Łódź i Radom. Nie trzeba, więc odwiedzać placówki Banku BPH by porozmawiać z doradcą hipotecznym. Bank BPH posiada promocję na kredyt mieszkaniowy z dopłatami, w którym niższa rata kredytu mieszkaniowego obowiązuje przez pierwszych 8 lat spłaty.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kredyty gotówkowe bez zaświadczeń o zarobkach
http://www.get-money.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Łukasz Orbitowski na festiwalu Apostrof w Krakowie. 20.05.19, godz.:18, Empik Bonarka
Za 2 dni:
Marek Krajewski na Apostrofie w Krakowie, 21.05.19, g. 18:00, Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »