Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

BETFAN: „365 dni” bez czwartej części, ale z szansą na Złotą Malinę

BETFAN: „365 dni” bez czwartej części, ale z szansą na Złotą Malinę
Zobacz więcej zdjęć »
Według analiz BETFAN, legalnego polskiego bukmachera, „Kolejne 365 dni” zakończy filmową serię o burzliwym związku Laury i Massimo. Film ma jednak widoki na to, by jeszcze było o nim głośno. Zdaniem BETFAN „Kolejne 365 dni” zdobędzie nominację do Złotych Malin.

„Kolejne 365 dni”, czyli trzecia cześć erotycznej serii, miała swoją premierę na Netflix 19 sierpnia. Film zyskał status międzynarodowego hitu i w trzech następujących po sobie tygodniach był na światowej liście TOP10 Netfliksa. Najnowsza odsłona miłosnych przygód Polki i włoskiego mafioso dotarła nawet do trzeciego miejsca rankingu. Została potem jednak wyparta przez inne produkcje. W efekcie, zdaniem BETFAN, „Kolejne 365 dni” nie zostanie największym hitem września na Netflix. Małe są również szanse, że pojawi się w najlepszej trójce światowych hitów. Kurs w BETFAN na to zdarzenie wynosi 2.75. 

Przy okazji premiery „Kolejnych 365 dni” pojawiły się pytania o to, czy dojdzie do ekranizacji następnej części erotyku. Prognozy polskiego bukmachera wskazują, że czwartego filmu z serii „365 dni” nie będzie, choć kursy nie odbierają całkowicie nadziei fanom produkcji.

Nie oznacza to jednak, że opinii publicznej w Polsce i na świecie będzie dane zapomnieć o tej filmowej sadze. Analitycy bukmachera uważają, że „Kolejne 365 dni”, otrzyma bowiem nominację do najbliższej edycji Złotych Malin, czyli anty-nagród przemysłu filmowego. Kurs na to w BETFAN wynosi 1.40, co oznacza, że za każde postawione 100 zł, w razie ziszczenia się tego scenariusza, można wygrać przeszło 120 zł. Przeciwna opcja – brak nominacji do Złotych Malin – ma u tego bukmachera kurs 2.65 zł, co przy analogicznej stawce zakładu oznacza wygraną ponad 230 zł w razie gdyby film faktycznie uniknął tego „wyróżnienia”.

 

BETFAN jest polskim legalnym bukmacherem działającym online i stacjonarnie. Firmę wyróżniają innowacyjne rozwiązania i szeroki zakres proponowanych zakładów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, zakładów na sporty wirtualne i gry karciane, BETFAN udostępnia zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. BETFAN jest w gronie największych polskich bukmacherów i w ciągu trzech lat działalności odprowadził do budżetu państwa 86 mln zł z tytułu podatku od gier. BETFAN kładzie duży nacisk na przestrzeganie zasad odpowiedzialnej gry. Wszyscy pracownicy są przeszkoleni w tym zakresie, a ich wiedza jest regularnie aktualizowana poprzez kolejne warsztaty edukacyjne.

Analizy BETFAN są podstawą wielu trafnych prognoz. Tylko w 2021 i 2022 r. BETFAN przewidział wynik szeregu istotnych wydarzeń politycznych, społecznych, kulturalnych czy sportowych. Między innymi zgodnie z typowaniem analityków BETFAN prezesem PZPN został Cezary Kulesza, tytuł sportowca roku w plebiscycie PS zdobył Robert Lewandowski, dziennikarzem roku w konkursie Grand Press wybrano Andrzeja Poczobuta, zaś prezydentem Rzeszowa został Konrad Fijołek. BETFAN prognozował także, że KRRiT przedłuży TVN7 koncesję na nadawanie, a Krystian Ochman będzie reprezentował Polskę na Eurowizji.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PractumConsulting

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 13 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »