Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Bezpłatne Dni Trychologiczne w Renew Clinic

Bezpłatne Dni Trychologiczne w Renew Clinic
Zobacz więcej zdjęć »
Jak przeciwdziałać wypadaniu włosów? Co zrobić, by poprawić stan skóry głowy? I wreszcie: jak zadbać o siebie, by w przyszłości uniknąć problemów z włosami? Odpowiedzi na te i inne pytania będzie można uzyskać podczas Dni Trychologicznych w Renew Clinic. Ich start zaplanowano na 12. grudnia.

Przyczyny problemów z włosami mogą być różne. Ich wypadanie bywa spowodowane zarówno stresem, niewłaściwą dietą, jak i różnymi chorobami. Kluczem do wyboru odpowiedniej metody leczenia jest zatem właściwa diagnoza i znalezienie przyczyny problemu.

 

Do postawienia diagnozy niezbędna jest wizyta u trychologa – specjalisty zajmującego się rozpoznawaniem schorzeń skóry głowy. A najbliższą okazją do tego będą zaplanowane na 12-15. grudnia bezpłatne Dni Trychologiczne w Renew Clinic:

 

- W ramach akcji pacjenci mogą za darmo skonsultować się ze specjalistą, który pomoże zdiagnozować problem z włosami oraz zaproponuje najbardziej odpowiednią formę leczenia – wyjaśnia Bogumiła Redlarska, kosmetolog z Renew Clinic specjalizująca się właśnie w trychologii.

 

Oprócz tego każdy, kto zdecyduje się w tych dniach na wizytę w Renew Clinic, będzie mógł poddać się bezpłatnemu badaniu skóry głowy za pomocą mikrokamery. Wybór kuracji możliwy bowiem będzie dopiero po dokonaniu dokładnej analizy i określeniu przyczyn występowania schorzenia.

 

A te mogą być różne. Do najczęściej występujących chorób zalicza się m. in. łupież, łuszczycę, wypadanie włosów, łysienie, łojotokowe zapalenie skóry głowy, przetłuszczającą się skórę głowy oraz podrażnienia skóry głowy.

 

- Metoda leczenia każdorazowo musi zatem być dobierana indywidualnie. Jednocześnie trudno też liczyć na to, że pomogą nam dostępne w sklepach uniwersalne preparaty mające na celu ograniczenie wypadania włosów – dodaje Bogumiła Redlarska.

 

Zamiast tego należy poddać się profesjonalnej kuracji, która, w zależności od przyczyn schorzenia, może obejmować mezoterapię skóry głowy lub zabiegi z wykorzystaniem pozyskiwanego z krwi pacjenta osocza bogatopłytkowego. Jako uzupełnienie stosuje się zaś kurację domową przy użyciu właściwie dobranych dermokosmetyków.

 

- Dopiero tak kompleksowe działanie ma szansę powodzenia i wyeliminowania problemów z wypadaniem włosów raz na zawsze – podkreśla przedstawicielka Renew Clinic.

 

Z uwagi na indywidualne podejście do każdego pacjenta, ilość wolnych miejsc podczas Dni Trychologicznych jest ograniczona. Niezbędne są też wcześniejsze zapisy pod nr. tel. 606 200 193.

 

Bezpłatne Dni Trychologiczne w Renew Clinic:

12-15 grudnia 2016 r. w godz. 12:00-16:00

Białystok, ul. Gajowa 29 Zapisy pod nr. tel.: 606 200 193Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

publicum

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 5 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »