Gospodarka » Bezpieczeństwo

Bitdefender - Antywirusowe Pakiety Edukacyjne w obniżonej cenie! Dopasuj Pakiet do swoich wymagań!

Bitdefender - Antywirusowe Pakiety Edukacyjne w obniżonej cenie! Dopasuj Pakiet do swoich wymagań!
Zobacz więcej zdjęć »
Bitdefender wychodząc naprzeciw instytucjom zajmującym się pomocą innym stworzył promocję w której każdy ma szansę znaleźć ofertę odpowiednią dla siebie.

Promocja skierowana jest do przedszkoli, domów opieki i spokojnej starości, domów dziecka oraz innych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Bitdefender został zaprojektowany z myślą o połączeniu najlepszych technologii i prostoty użytkowania. Dlatego zawiera funkcje, które eliminują najczęstsze problemy użytkowników z komputerem. Program łączy w sobie skuteczność ochrony, niezawodną wydajność pozwalającą na działanie nawet na starszych komputerach, nowoczesne technologie i wieloletnie doświadczenie w tworzeniu silników skanujących.

Regularna cena Pakietu Edukacyjnego wynosi 199 zł za 100 stanowisk. Jeśli nie potrzebujemy aż tak dużej ilości stanowisk możemy wybrać jedną z modyfikacji oferty:

- 25 licencji w cenie 59,00 zł netto

- 50 licencji w cenie 109,00 zł netto

Promocja ważna jest do wyczerpania zapasów.

Szczegółowe informacje można uzyskać w dziale handlowym naszej firmy pod adresem kontakt@marken.com.pl lub numerem telefonu: 58 667 49 49.

Bitdefender od wielu lat zdobywa wyróżnienia i nagrody, w tym wybór redakcji PC Mag oraz wyróżnienia recenzentów takich jak CNET, Laptop Magazine, PC Pro, Webuser, PC Achat i Micro Actuel. Otrzymuje także najlepsze wyniki w testach wiodących organizacji branżowych łącznie z  AV-Comparatives i VB100. Bitdefender jest także wyróżniany przez polską prasę branżową: Pc Format, Pc World (Produkt Roku: 2011, 2012, 2013, 2014) oraz Komputer Świat. Zapraszamy!    Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marken

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »