Technologie » Komputery

Bitdefender Internet Security na drugim miejscu w plebiscycie czytelników magazynu PC World

Wyróżnienie Produkt Roku 2011 przyznane Bitdefenderowi przez redakcję PC World znalazło odzwierciedlenie także w opiniach czytelników magazynu.

Magazyn PC World zamieścił na swojej stronie internetowej podsumowanie trwającego przez ponad dwa miesiące plebiscytu czytelników na Produkt Roku 2011. Spośród stu rozwiązań największą popularnością wśród użytkowników cieszyło się oprogramowanie antywirusowe. Z przyjemnością możemy poinformować, że Bitdefender Internet Security zajął drugie miejsce w rankingu zdobywając 656 głosów. Pokazuje to wyraźnie, że oprogramowanie Bitdefender staje się w Polsce coraz bardziej popularne i jest coraz bardziej doceniane przez użytkowników.
Niedawno informowaliśmy o przyznaniu oprogramowaniu Bitdefender Internet Security 2012, przez redakcję magazynu PC World, tytułu Produkt Roku 2011. Program ten uzyskał doskonałe wyniki podczas rygorystycznych testów, jakim został poddany przez redakcyjne laboratorium badawcze. Jak można przeczytać w informacji zamieszczonej przez PC World, Bitdefender nie popełnił w trakcie badań żadnego błędu, co rzadziej lub częściej zdarzało się konkurencji i uzyskał najwyższy wynik w kategorii wykrywania zagrożeń oraz ochrony komputera przed atakami typu zero-day.
Magazyn PC World co roku przyznaje nagrody najciekawszym produktom, usługom i technologiom, jakie pojawiły się na rynku w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Uzupełnieniem wyboru redakcji jest plebiscyt czytelników magazynu, w którym użytkownicy oddają głosy na poszczególne produkty z listy przedstawionej na internetowej stronie magazynu.
Wyniki plebiscytu można znaleźć na stronie: http://www.pcworld.pl/news/379801/Produkt.Roku.2011.wyniki.plebiscytu.html
***

Bitdefender® to twórca jednej z najszybciej i najefektywniej rozwijających się linii cenionego na świecie oprogramowania bezpieczeństwa. Od 2001 roku Bitdefender jest pionierem branży, opracowującym i wdrażającym nagradzane technologie bezpieczeństwa. Każdego dnia Bitdefender chroni cyfrowe doświadczenia dziesiątek milionów użytkowników domowych i korporacyjnych na całym świecie. Rozwiązania Bitdefender rozpowszechniane są poprzez globalną sieć partnerów i dystrybutorów z wielu krajów.
Ostatnio firma uzyskała szereg niezależnych rekomendacji w Stanach Zjednoczonych, Zjednoczonym Królestwie i innych krajach Europy, takich jak ConsumerSearch, Which?, Stiftung Warentest czy Taenk. Technologia antywirusowa Bitdefendera znalazła się na szczycie wiodących w branży testów AV-Test i AV-Comparatives. Więcej informacji na temat Bitdefendera i jego produktów można znaleźć na stronach internetowych poświęconych rozwiązaniom bezpieczeństwa. Dodatkowo, na stronie www.malwarecity.com Bitdefender przedstawia kulisy i najbardziej aktualne informacje dotyczące zagrożeń bezpieczeństwa, pozwalając użytkownikom śledzić jego codzienną walkę ze złośliwym oprogramowaniem.

Marken Systemy Antywirusowe istnieje od 1999 roku i aktywnie działa w  branży bezpieczeństwa informatycznego na terenie całej Polski. Firma zajmuje się dystrybucją oraz wdrażaniem produktów związanych z najnowszymi technologiami w zakresie bezpieczeństwa i ochrony danych w sieciach komputerowych, zwłaszcza oprogramowania antywirusowego. W swojej ofercie posiada rozwiązania, które otrzymały pozytywne opinie i certyfikaty w  niezależnych testach prowadzonych przez laboratoria na całym świecie. Należą do nich m.in. takie światowe marki jak: BitDefender, TrustPort, Kaspersky, ESET, Avast, F-Secure, USB Lock, DeviceLock, NETASQ, G DATA, Acronis.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marken Systemy Antywirusowe
http://www.marken.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 13 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »