Motoryzacja » Transport

Branża transportowa nagradza DKV Card

Branża transportowa nagradza DKV Card
Zobacz więcej zdjęć »
DKV Card została uznana za najlepiej rozpoznawalną markę kart paliwowych na niemieckim rynku usług transportowych. W tym roku mija 75 lat od rozpoczęcia działalności DKV Euro Service.

Magazyn transportowo-logistyczny VerkehrsRundschau ogłosił wyniki kolejnej edycji rankingu marek Image Award, przeprowadzonego na zlecenie Instytutu badania rynku TNS Emnid. 400 przedstawicieli firm związanych z transportem zapytano o ocenę 99 marek obecnych na rynku. W ogólnym rankingu rozpoznawalności marka DKV otrzymała 96%, zajmując tym samym pierwsze miejsce wśród kart paliwowych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Jest to już drugi raz z rzędu, kiedy firma DKV Euro Service wygrywa w swojej kategorii plebiscyt Image Award. W ogólnej ocenie rozpoznawalności głównych marek transportowych DKV zajęła piąte miejsce za Michelin, Mercedes, MAN oraz Mercedes Transporter.

W tym roku mija 75 lat istnienia DKV Euro Service. Nagroda Image Award to dla nas sygnał, aby również w przyszłości poszerzać usługi kierując się potrzebami klientów - mówi Michał Bałakier, prezes DKV Euro Service Polska. Karta DKV daje dziś dostęp do najszerszej na świecie sieci stacji paliw - obecnie ponad 33 000. W dobie kryzysu ogarniającego polski rynek, największy nacisk kładziemy na doradztwo na rzecz efektywnego planowania wydatków transportowych.

DKV Euro Service powstała w 1934 r. w celu rozliczania usług firm jeżdżących na zlecenie niemieckiej kolei. W latach 60-tych wprowadziła DKV Card - kartę  umożliwiającą bezgotówkowe zaopatrywanie pojazdów w paliwo. Następnie, oferta poszerzała się o: rozliczanie opłat drogowych, napraw i serwisu, zwrot zagranicznego VAT, obsługę graniczną, a w końcu - o zestaw narzędzi internetowych do planowania tras i przejazdów na podstawie cen paliwa. Obecnie z DKV Card można korzystać w ponad 40 krajach Europy i Afryki, w 80 000 punktach obsługi. W Polsce DKV działa od 17 lat i współpracuje z siecią wszystkich markowych stacji paliw oraz wybranych stacji prywatnych. 


O DKV Euro Service

DKV Euro Service to międzynarodowy emitent kart paliwowo-serwisowych DKV Card. Firma istnieje od 1934 r. i jest  zarazem najstarszą na drogach Europy organizacją serwisową. W Polsce działa od 17 lat i współpracuje z siecią blisko 3000 stacji paliw i 150 warsztatów. DKV Card umożliwia bezgotówkowe tankowanie na stacjach różnych marek i dostęp do wielu usług dodatkowych, m.in. serwisów naprawczych, internetowych serwisów mapowych, doradztwa, kalkulatorów opłat drogowych, czy fakturowania netto i zwrotu zagranicznego VAT.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

DKV Euro Service Polska Sp. z o.o.
http://www.dkv-euroservice.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »