Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Centrum WellDerm już w Warszawie

Centrum WellDerm już w Warszawie
Zobacz więcej zdjęć »
Stolica zyskała nowy piękny adres. W Warszawie działalność rozpoczęło Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm. Gabinet stawia na wiedzę i wieloletnie doświadczenie swoich lekarzy dermatologów, nowoczesne technologie, autorskie zabiegi i indywidualne podejście do pacjenta.

Warszawska siedziba Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm mieści się przy ul. Pięknej 44. Pierwszy gabinet znany pod tym szyldem powstał ponad 4 lata temu we Wrocławiu z inicjatywy dr Agnieszki Bliżanowskiej - dermatologa, eksperta medycyny estetycznej, pasjonatki nowoczesnych technik odmładzania.

Warszawski gabinet WellDerm to kolejne miejsce na urodowej mapie Polski, w którym pod opieką doświadczonych specjalistów dermatologów można kompleksowo zadbać o zdrowie skóry.

-  W Centrum WellDerm hołdujemy zasadzie, że tylko zdrowa skóra może być naprawdę piękna - mówi dr Agnieszka Bliżanowska. - Dlatego wszyscy w WellDerm jesteśmy dermatologami. Jako specjaliści potrafimy skutecznie diagnozować złożone potrzeby skóry w różnym wieku i proponować naszym pacjentom kompleksowe, indywidulane rozwiązania - dodaje.

Centrum WellDerm oferuje szeroką gamę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii oraz współczesnej kosmetologii. Jest znane ze swoich zabiegów autorskich, m.in. zabiegu zwalczającego stres oksydacyjny skóry, odmładzającej terapii skojarzonej z użyciem mesorollera, techniki modelowania kształtu nosa kwasem hialuronowym czy Mezobotoxu. Lekarze z WellDerm zalecają też autorskie plany poprawy wyglądu, takie jak choćby odmłodzenia i rewitalizacji skóry wokół oczu czy wysmuklające sylwetkę.

Holistyczną filozofię podejścia do pacjenta i autorskie metody poprawy wyglądu wspomaga też nowoczesny sprzęt. Centrum WellDerm wykorzystuje zaawansowane technologicznie urządzenia, często pionierskie w skali kraju. Dysponuje m.in. Exilisem - maszyną do modelowania kształtu ciała, a od stycznia także amerykańskim laserem frakcyjnym Lux1540TM firmy Palomar, uznanym za jeden z najlepszych na świecie. Urządzenie skutecznie likwiduje blizny i rozstępy, chociaż wykorzystywane jest też w zabiegach odmładzania i likwidacji przebarwień.

Podczas uroczystości otwarcia gabinetu WellDerm w Warszawie zaprezentowano unikatowy raport ,,Polka i medycyna estetyczna" zrealizowany przez pracownię TNS OBOP w dniach 13-16 stycznia na zlecenie Centrum WellDerm i partnera wydarzenia, firmy Croma.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Profitcomms

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Dziś:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »