Rozrywka i wypoczynek » Hobby

CraftStore - Scrapbookingowa twórczość nie zna granic

CraftStore - Scrapbookingowa twórczość nie zna granic
Zobacz więcej zdjęć »
CraftStore.pl to sklep dla każdego, kto odkrył magię scrapbookingu

U nas znajdziecie najwyższej jakości produkty do Scrapbookingu, Embossingu, Card Makingu. Wysokiej jakości papiery, stemple, tusze oraz pudry. Ponadto ćwieki, nity i papierowe kwiaty w bogatej kolorystyce i kształtach. Posiadamy także w zasobach koronki i wstążki, filc oraz urządzenia niezbędne do wykonania scrapbookingowego dzieła, czyli wykrojniki, dziurkacze, szczypce i bindownice oraz wiele innych niezbędnych narzędzi, preparatów i dodatków.

Zwyczajem w naszym sklepie są niekończące się promocje i wyprzedaże. Codziennie każdy znajdzie coś dla siebie. Warto polować na zniżki. Często też ogłaszamy konkursy ze scrapbookingowymi nagrodami. Ponadto prowadzimy bloga z inspiracjami i dziełami wykonanymi przez nasze Klientki - http://craftstorepl.blogspot.com/

Można nas też znaleźć na facebooku, gdzie na bieżąco informujemy o promocjach i organizowanych konkursach -

http://www.facebook.com/pages/CraftStorepl/141834495862728

Zapraszamy do naszego sklepu wszystkie Scraperki i Scraperów! - www.CraftStore.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

CraftStore.pl - scrapbooking sklep
http://www.craftstore.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »