Firma » Bankowość

Credit Agricole w czołówce banków z największym przyrostem kont

Blisko 100 tys. nowych kont otwartych zostało w Credit Agricole w I półroczu bieżącego roku. To trzeci najlepszy wynik wśród wszystkich polskich banków.

Portal Bankier.pl sprawdził, w których bankach przybyło najwięcej rachunków osobistych w pierwszym półroczu 2023 roku. Bank Credit Agricole zajmuje w tym zestawieniu trzecie miejsce z przyrostem 96 tys. kont. Lepszy wynik uzyskały jedynie: PKO BP i Pekao SA.

 

Credit Agricole jest natomiast bezwzględnym liderem pod względem liczby przyrostu rachunków przenoszonych między bankami. W pierwszej połowie roku aż 75 proc. wniosków o przeniesienie dotyczyło chęci zmiany właśnie na Credit Agricole.

 

Przypomnijmy, że aby przenieść konto, wystarczy złożyć wniosek w dowolnej placówce banku Credit Agricole. Wniosek można też znaleźć i złozyć w serwisie CA24 eBank.

 

- Przeprowadzamy za klienta wszystkie czynności, w tym: wypowiedzenie umowy w dotychczasowym banku, transfer wszystkich płatności, poinformowanie zakładu pracy, ZUS czy urzędu skarbowego. Wszystko trwa najwyżej kilka dni - zachęca Anita Krupa, Segment Manager.

 

Wszystkim chętnym, którzy chcą przenieść konto do Credit Agricole, bank aktualnie proponuje premię w wysokości do 400 zł (promocja trwa do 31 października).

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

prca

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 13 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »