Firma » Biznes

Czekoladki na Dzień Matki w lubelskiej MOZAICE

Czekoladki na Dzień Matki w lubelskiej MOZAICE
Zobacz więcej zdjęć »
26 maja wszystkie mamy, które odwiedzą lubelską galerię MOZAIKA, mogą liczyć na słodki poczęstunek.

Dzień Matki to wyjątkowa okazja, aby wyrazić swoją wdzięczność i oddanie wobec tych niezastąpionych kobiet, które odgrywają w naszym życiu niezwykle ważną rolę – są naszymi pierwszymi nauczycielkami, opiekunkami i przyjaciółkami, nieustannie kochają i wspierają nas na każdym kroku. Ich poświęcenie, cierpliwość i miłość są nieocenione, dlatego warto celebrować Dzień Matki w sposób wyjątkowy, aby okazać im naszą głęboką wdzięczność.

Z tej okazji, w najbliższy piątek 26 maja wszystkie mamy, które w godzinach 11.00-19.00 wybiorą się na zakupy do centrum handlowego MOZAIKA w Lublinie, otrzymają słodki upominek w postaci pysznych czekoladek, rozdawanych przez hostessy. Ten mały, słodki gest ma na celu wyrażenie naszego uznania i podziękowania.

Powodów, aby odwiedzić w tym dniu lubelską galerię jest więcej. Możliwość zrobienia w spokoju wszystkich zakupów pod jednym dachem, kameralna atmosfera oraz duży, wygodny parking to tylko kilka z nich.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Tomasz_PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 5 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »