Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Czym oczyścić organizm z toksyn zalegających w naszych organizmach?

Czym oczyścić organizm z toksyn zalegających  w naszych organizmach?
Zobacz więcej zdjęć »
Sposobów jest bardzo wiele apteki, przekonują nas, że po zażyciu kilku tabletek lub wypiciu jakiegoś tajemniczego specyfiku skutecznie pozbędziemy się paru kilogramów, oczyszczając się z toksyn.

Jednak czy warto? Czy nie lepiej skorzystać z tego co dała nam natura? Nasze babki nie miały dostępu do magicznych tabletek, skutecznie lecząc się ziołami, owocami i warzywami. Natura dała nam wszystko czego potrzebujemy aby żyć w pełni sił. Dlaczego by nie skorzystać z tych darów natury.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Już od dawna wiadomo, jaki zbawienny wpływ na nasz organizm ma spożywanie warzyw i owoców. Zawarte w nich witaminy, minerały oraz enzymy pobudzą nasz organizm co oczyszczenia pozbywając się złogów nagromadzonych przez lata toksyn.

Naturalne oczyszczanie organizmu jest zatem możliwe, jednak warto pamiętać o kilku bardzo istotnych sprawach. Przyswajanie witamin i minerałów jest możliwe jedynie z formy koloidalnej, czyli postaci półpłynnej dlatego też najlepszym sposobem na dostarczenie niezbędnych minerałów jest spożywanie świeżo wyciśniętych soków. Oczyszczające działanie soków jest niepodważalnym faktem.

Jak uzyskać najbogatszy w witaminy i enzymy sok? Niestety lecznicze enzymy, są bardzo wrażliwe, wysoka temperatura działa na nie destrukcyjnie, czyniąc sok mało wartościowym. Utratę witamin i minerałów można zaobserwować w postaci brązowej piany, która powstaje podczas wyciskania soków tradycyjnymi metalowymi lub plastikowymi sokowirówkami.

Popularne sokowirówki kiedyś były hitem, niestety dziś przeprowadzone badanie nie pozostawiają na nich suchej nitki. Utrata witamin, składników odżywczych i enzymów jest tak duża, że otrzymany sok prawie niczym się nie różni od tego z kartonów. Dlatego też wybór urządzenia do otrzymywani soku przy terapii sokami, jest niezwykle ważny.

Dlatego też warto zainwestować i zaopatrzyć się wyciskarkę - miażdżarkę firmy Green Star, która wyciska sok nie niszcząc leczniczych enzymów oraz witamin.

Wyciskarki Green Star
www.vitajuice.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ivona

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »