Technologie » Komputery

Darmowa wersja pakietu Microsoft Office 2010 w komputerach ACTINA

ACTION S.A. rozpoczęła produkcję komputerów z preinstalowanym pakietem Microsoft Office 2010 w wersji Starter. Jest to darmowa wersja MS Office 2010 dostępna tylko z komputerami dużych producentów OEM.

W skład wersji Starter wchodzą aplikacje Word 2010 oraz Excel 2010 o uszczuplonej funkcjonalności, podczas pracy programów wyświetlane jest natomiast okienko z reklamą. Nie ma jednak ograniczeń w otwieraniu rozbudowanych dokumentów, ani w liczbie uruchomień programu.

Użytkownik może także bez problemów zapisywać i drukować dokumenty. Preinstalowany pakiet Office Starter będzie można w dowolnym momencie podnieść do wersji Home & Student, Home & Biznes lub Professional zwiększając jego funkcjonalność.

- Chcemy dać naszym klientom możliwość korzystania z podstawowej wersji MS Office 2010 bez kosztów licencji. Dystrybucja gotowych komputerów wraz z oprogramowaniem biurowym jest sposobem na dostarczenie użytkownikowi kompletnego, bezpiecznego i wydajnego środowiska pracy. Ponadto sądzę, że zwiększy to liczbę osób korzystających z legalnego oprogramowania. - komentuje Maciej Rychta , Kierownik Działu Badań i Rozwoju.

Wszystkie komputery ACTINA sprzedawane z systemem Windows 7 posiadają oprócz pakietu Office bezpłatny program antywirusowy (Microsoft Security Essentials) w pełnej wersji bez limitu czasowego oraz najnowsze uaktualnienia systemu operacyjnego, gwarantując użytkownikowi wysoki poziom bezpieczeństwa przed atakami wirusów czy programów typu malware.

Nowością w komputerach ACTINA jest funkcja Recovery pozwalająca na reinstalację systemu operacyjnego z ukrytej partycji dysku twardego wraz z zachowaniem danych. Cała operacja ogranicza się jedynie do naciśnięcia klawisza funkcyjnego F1 podczas startu komputera.

Grupa ACTION S.A. jest jednym z największych dystrybutorów oraz producentów sprzętu komputerowego w Polsce (ok. 20-proc. udział w rynku). Od 2006 r. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. ACTION dystrybuuje produkty największych dostawców na świecie, jest również producentem sprzętu IT pod własnymi markami Actina i ActiveJet (m.in. komputery stacjonarne, monitory, serwery, zasilacze). Klientami Grupy ACTION S.A. są sprzedawcy detaliczni oraz odbiorcy korporacyjni. ACTION jest również właścicielem internetowych delikatesów A.pl, które prowadzą sprzedaż wysyłkową produktów spożywczych, artykułów biurowych, zoologicznych, RTV i sprzętu elektronicznego. W ofercie A.pl jest obecnie ponad 12 tysięcy produktów.www.action.pl

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy Państwa o kontakt z Działem Marketingu: Lidia Feluch e-mail: lidia.feluch@action.pl, tel. (22) 332-22-84, fax. (22) 332 -22-28Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Action S.A.
http://www.action.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »