Motoryzacja » Transport

DKV: już tylko miesiąc na rejestrację viaBOX!

DKV: już tylko miesiąc na rejestrację viaBOX!
Zobacz więcej zdjęć »
Do uruchomienia elektronicznego systemu opłat pozostał już tylko miesiąc! Wszyscy klienci, którzy zarejestrują się w systemie viaTOLL za pośrednictwem operatora kart paliwowych DKV Euro Service nie będą musieli składać zabezpieczenia finansowego.

Proces rejestracji u operatora karty paliwowej jest bardzo prosty. Wystarczy wypełnić dokumenty dostępne na stronie internetowej www.info-myto.pl w sekcji „Rejestracja”, aby zarezerwować potrzebną liczbę urządzeń viaBOX. Podpisane formularze należy przesłać do warszawskiej siedziby DKV.

Co istotne, operator kart DKV nie wymaga od swoich klientów przedłożenia żadnego zabezpieczenia finansowego w celu skorzystania z elektronicznych opłat drogowych, również dla płatności w trybie post-paid. To rozwiązanie jest szczególnie istotne dla przewoźników, którzy chcą rozliczać opłaty w trybie post-paid, czyli z dołu na podstawie faktury. W przypadku DKV termin płatności takich faktur wynosi 21 dni, co pomaga klientom zachować płynność finansową w sytuacji zwiększenia obciążeń z tytułu e-myta.

Brak zabezpieczenia jest innowacją na rynku. Zazwyczaj w celu uruchomienia linii kredytowej dla klienta konieczne jest przedstawienie kaucji lub gwarancji bankowej – taka forma wymagana jest przez operatora systemu viaTOLL. Na przykład dla floty 10 pojazdów, z których każdy przejeżdża miesięcznie po płatnych drogach 2 tys. km, gwarancja wyniesie ponad 30 tys. zł. W sytuacji, kiedy firma zainteresowana jest nie tylko rozliczaniem poprzez DKV e-myta, ale również kartą paliwową DKV i powiązanymi usługami, może skorzystać z uproszczonej procedury przyjmowania klienta.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

 


 

Zalety pośrednictwa DKV Euro Service:

  • dla klientów DKV nie są wymagane zabezpieczenia finansowe – również dla płatności w trybie post-paid!
  •  21-dniowy termin płatności faktur
  • DKV przejmuje ciężar zarządzania kontem viaTOLL, aby nie zabrakło na nim środków
  • wszystkie rozliczenia w jednej fakturze
  • prowizja od transakcji maksymalnie 2,5%\
  • bezpłatna wysyłka urządzeń viaBOX do klienta
  • zarządzanie transakcjami z opłat drogowych przez program eReporting

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

DKV Euro Service Polska Sp. z o.o.
http://www.dkv-euroservice.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »