Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Drzewa Miłości Carte d’Or we Wrocławiu już jutro

Drzewa Miłości Carte d’Or we Wrocławiu już jutro
Zobacz więcej zdjęć »
Najmilsze chwile z ukochaną osobą wymagają szczególnej oprawy. Dlatego Carte d’Or zaprasza wszystkich, którzy chcą wyrazić swoje uczucia do odwiedzenia wyjątkowej strefy Drzewa Miłości, która już jutro znajdować się będzie przy Galerii Dominikańskiej, przy Placu Dominikańskim 3.

Czekać na nich będzie żywe drzewko w donicy, na którym każdy będzie mógł powiesić specjalnie przygotowaną zawieszkę z odręcznie zapisanym swoim wyznaniem. Drzewko zostanie następnie  posadzone na Wzgórzu Partyzantów, przy moście Księdza Piotra Skargi, obok Collosseum jako symbol wiecznej miłości.

Wszyscy, którzy jutro od godziny 12.00 odwiedzą strefę Drzewa Miłości Carte d'Or w pobliżu Galerii Dominikańskiej będą mogli wyrazić swoje uczucia na specjalnie zaprojektowanej karcie i zawiesić ją na rozłożystym klonie odzwierciedlającym siłę miłości. Drzewko zostanie następnie posadzone na Wzgórzu Partyzantów, przy moście Księdza Piotra Skargi, obok Collosseum, a w jego korzeniach, jako symboliczny kamień węgielny, zostaną ukryte karty z wyznaniami zamknięte w ekologicznej, drewnianej skrzynce.

 Wszyscy, którzy przyjdą do strefy Carte d'Or i zawieszą kartę z wyznaniem miłości, będą mogli odebrać opakowanie lodów dla dwojga. Podczas akcji każda para otrzyma pamiątkowe zdjęcie wykonane przez fotografa, a w romantyczny nastrój wprowadzi uczestników imprezy profesjonalny DJ, który zadba o oprawę muzyczną imprezy.

Wrocław jest trzecim miastem na trasie akcji Drzewa Miłości Carte d'Or. Wydarzenia odbyły się już w Gdańsku oraz Krakowie, natomiast w kolejne soboty strefy pojawią się w Warszawie, Poznaniu i Łodzi. W każdej z lokalizacji zaplanowano moc atrakcji takich jak konkursy z nagrodami i zabawy prowadzone przez animatora. W czerwcu, po zakończeniu wydarzeń pod hasłem Drzewa Miłości, zostanie ogłoszone „miasto zakochanych". Do tej pory w zabawie wzięło blisko  1,5 tysiąca osób.

Z myślą o tych, którzy nie będą mogli pojawić się na wydarzeniach osobiście, marka Carte d'Or przygotowała specjalną aplikację na portalu społecznościowym Facebook. Na fan page'u Wieczory z Carte d'Or będzie można w zakładce konkursowej Drzewo Miłości zawiesić swoje wyznanie na wirtualnym drzewku. Autorzy najpiękniejszych wyznań otrzymają szansę zdobycia atrakcyjnych nagród: 2 dwuosobowych pobytów w Białowieży - miejsca słynącego z długowiecznych drzew lub miniaturowych drzewek z umieszczonymi na nich nagrodzonymi wyznaniami.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęło Radio Zet. Na antenie będzie można usłyszeć relacje na żywo ze stref Carte d'Or, a na stronie radia obejrzeć videorelacje, stacja jest także partnerem konkursu-aplikacji na Facebooku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Ciszewski Public Relations
http://www.ciszewskipr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »