Społeczeństwo » Społeczeństwo

Dziesiąte urodziny POP-a

Dziesiąte urodziny POP-a
Zobacz więcej zdjęć »
POP pojawił się na rynku 15 września 1998 roku i szybko stał się synonimem telefonu na kartę

W rankingu marek „Rzeczpospolitej" z ubiegłego roku, POP został uznany za najsilniejszą markę na rynku prepaid. Z oferty korzysta 4,6 miliona użytkowników. W urodzinowej promocji każdy z nich może dostać w prezencie dodatkowe 25 zł na rozmowy i SMS-y do wszystkich w Orange.

Aby skorzystać z urodzinowej promocji należy wysłać bezpłatny SMS pod numer 880. W treści SMS-a należy wpisać 14-cyfrowy, niewykorzystany kod z doładowania o wartości 50 zł. Dodatkowe środki zasilą konto użytkownika w ciągu 24 godzin od doładowania. Można je zużyć w okresie ważności doładowania, czyli w ciągu 3 miesięcy.

Więcej informacji o 10 latach POP-a na polskim rynku na stronie: http://www.biuroprasowe.tp.pl/orange, natomiast szczegóły oferty i promocji: http://www.orange.pl/popRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Cieja

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »