Technologie » Komputery

Dziewiąta odsłona znanego programu

Twórz, zgrywaj, nagrywaj, kopiuj, udostepniaj, wykonuj kopie zapasowe, odtwarzaj a przy tym baw sie dobrze – oto filozofia nowej edycji pakieru Nero.

Nero 9 to nowa generacja cieszącego się wyjątkowym zaufaniem pakietu programów do obsługi mediów cyfrowych i rozrywki domowej. Oferuje on nowe funkcje, dzięki którym można w prosty sposób korzystać z multimedialnych materiałów cyfrowych.

Pakiet ma być prosty w obsłudze a zarazem wydajny. Umożliwia tworzenie, zgrywanie, kopiowanie, nagrywanie, edycję, udostępnianie i przekazywanie materiałów online. Użytkownik może cieszyć się swoimi materiałami cyfrowymi - muzyką, filmami wideo, zdjęciami i danymi - i dzielić się nimi z rodziną i znajomymi w dowolnym miejscu i czasie.

Dzięki nowemu, prostemu w obsłudze centrum poleceń Nero StartSmart multimedia mają stać się bardziej elastyczne, przystępne i interesujące.

Nero 9 w skrócie:

  • Szybkie i proste w obsłudze funkcje zgrywania, nagrywania, automatycznej kopii zapasowej oraz kopiowania
  • Tworzenie kopii zapasowych plików na płytach CD, DVD oraz Blu-ray
  • Tworzenie filmów DVD z wbudowanymi trójwymiarowymi listami menu
  • Kopiowanie, nagrywanie, udostępnianie, przesyłanie i tworzenie składanek muzycznych
  • Konwersja muzyki, zdjęć i płyt DVD, tak aby mogły być odtwarzane na iPodzie i innych urządzeniach przenośnych
  • Szybkie przesyłanie zdjęć i wideo do My Nero, YouTube oraz MySpace
  • Oglądanie, nagrywanie, pauzowanie i dostosowywanie do własnych wymagań programów telewizyjnych nadawanych na żywo
  • Odtwarzanie AVCHD i innych formatów HD
  • Przy zakupie Nero 9 otrzymuje się Nero BackItUp 4 za darmo

Dzięki Nero SmartStart użytkownik zyskuje bezpośredni dostęp do funkcji i poleceń wykonywanych jednym kliknięciem, takich jak zgrywanie audio, nagrywanie, kopiowanie i przygotowywanie automatycznej kopii zapasowej, dostosowanych do pracy w systemie Windows Vista oraz wyposażonych w Nero DiscCopy Gadget i Nero Live (TV) umieszczanych na pasku Windows Vista. Nero 9 pozawala na oglądanie i nagrywanie telewizji w tradycyjnym standardzie, HDTV, a także słuchanie radia DVB. Nie mogło też zabraknąć opcji nagrywania płyt CD, DVD, DVD-R Dual Layer, DVD+R Dual Layer oraz Blu-ray.



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

m_g11

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »