Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

EAU THERMALE AVENE korekcyjny makijaż

Couvrance to opracowana jako pierwsza w Europie, gama medycznych dermokosmetyków do makijażu. Produkty Couvrance służą do korygowania przebarwień skóry przy użyciu koloru.

Couvrance stosuje zasadę kolorów przeciwnych. zobrazowaną przez koło chromatyczne, w myśl której intensywność danego koloru maleje, jeśli połączymy go z kolorem przeciwnym. Koło chromatyczne przedstawia wszystkie kolory i każdy z nich posiada kolor przeciwstawny. Połączenie takich dwóch kolorów prowadzi do ich neutralizacji. W ten sposób zieleń neutralizuje czerwień, a żółć - kolor niebieski (np. sińce).

Dermokosmetyki Couvrance zostały stworzone w taki sposób, by umożliwić korygowanie wszelkich niedoskonałości skóry zarówno tych o zabarwieniu czerwonym (rumień, rumień po zabiegach laserowych, blizny po trądziku, trudne do opanowania liszaje...) jak i sinych (wybroczyny, cienie...).

Dzięki zastosowaniu produktów korygujących jako bazy pod podkład, możemy łatwo osiągnąć efekt naturalnego makijażu skóry.

Dzięki Couvrance sztuka kamuflażu, znana do tej pory tylko charakteryzatorom, stanie się dostępna dla każdego.

W skład linii wchodzą:

 • Pudry mozaikowe (transparentny i brązujący)
 • Podkłady korygujące - fluidy
 • Podkłady korygujące - kompakt
 • Korektory (zielony i beżowy)
 • Podwójny sztyft korygujący zmiany rumieniowe


Couvrance Podkłady korygujące we fluidzie

Podkłady korygujące we fluidzie o umiarkowanej sile krycia (14% pigmentów) są łatwe do stosowania i pozwalają na uzyskanie doskonałego makijażu skóry o jednolitym i matowym wykończeniu. Konsystencja fluidu typu oil-free jest odpowiednia dla każdego rodzaju skóry. Zapewnia trwały makijaż odporny na wodę i pot. Nie barwi ubrań. Dzięki zawartości Pretokoferylu (prekursor witaminy E) oraz filtrów przeciwsłonecznych, chronią skórę przed fotostarzeniem.

Właściwości

 • Nadają skórze piękny, matowy, jednolity koloryt.
 • Nadają miękkość i uczucie komfortu.
 • Odporne na wodę i pot.
 • Nie pozostawiają śladów na ubraniu.
 • Chronią skórę przed starzeniem się spowodowanym przez wolne rodniki (Pre-Tokoferyl).
 • Chronią przed promieniami UV (SPF 15).
 • Nie zawierają substancji zapachowych.


Sposób użycia

Nałożyć odrobinę podkładu na opuszki palców. Rozprowadzić delikatnymi ruchami na całą twarz. Wygładzić podkład od środkowej części twarzy w kierunku jej partii zewnętrznych pamiętając o szyi.

Nie zawierają substancji zapachowych.

Produkt hipoalergiczny. Nie powoduje powstawania zaskórników.

Podkłady korygujące we fluidzie są dostępne w czterech naturalnych odcieniach: naturalny beż, piaskowy beż, jasny beż, słoneczny beż.

Pojemność: 30 ml

Cena detaliczna: 77 złRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KaMODUS www.kamodus.pl
http://www.kamodus.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »